“JUOKIS-2019” Radviliškyje

                      

   Vasario 24 d., sekmadienį, 17 val. Radviliškio miesto  kultūros  centre  vyks  humoro  šventė  „JUOKIS  – 2019“. Į sceną išeis  trys humoro kolektyvai  iš Dzūkijos ir Aukštaitijos bei žemaitis  iš Vilniaus.

    Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė). Jie pateiks „Asorti“- rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų.

Bus ir dabarties aktualijų. Jie juoksis  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš  amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių . Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti į šį puikų kolektyvą!

     Aukštaitijai  atstovaus dvi humoro grupės. Garsioji  SPRANDŽINA  iš  Šeduvos  (vad. Izolina Stanulienė)  scenoje ieškos “Romantikos“ – juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo.  Šeduviškiai  visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.  Šis jaunatviškas kolektyvas užpernai  sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro  lyga“.   TRYS MYLIMOS iš Radviliškio rajono, Pilviškių (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys “Viliojimo meno“- ironiškai žvelgs į vyrų nepastovumą, į moterų pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. Kolektyvas „Juokio “šventėje debiutavo tik pernai. Bet vadovė ,(ir puiki artistė), A. Sereikienė turi didžiulę sceninę patirtį – ji daug metų Kėdainių r. Gudžiūnuose sėkmingai vadovavo „Linksmosioms našlėms“.  

    Koncertą  paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus , kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.

Juokimės kartu!

Total
0
Dalinasi
Related Posts