Prasmingas ir skanus lizdeikiečių vakaras

Gruodžio 1 dieną, sekmadienį, prasidėjo keturias savaites truksiantis ir Kūčių vakarą pasibaigsiantis Adventas. Tai – Jėzaus atėjimo laukimo, atsinaujinimo ir ramybės metas. 

Adventinio pasiruošimo metu žmonės gali nieko nedirbti, nuobodžiauti, bet laukiant kūdikėlio Jėzaus gimimo, galima užsiimti kažkuo svarbiu ir reikšmingu. Gruodžio 11d. Lizdeikos gimnazijos  1 E klasės mokiniai, klasės auklėtoja S. Vaitiekūnė ir virėjų specialybės mokytoja R. Miliauskienė, įprasmindami šį laikotarpį, po pamokų susirinko į Advento popietę. Prisiminėme Advento tradicijas ir gaminome Advento laikotarpiui tinkamus patiekalus. Tai buvo ne tik tradiciniai adventinio laikotarpio patiekalai, bet pagaminti laikantis sveikos mitybos pagrindų.

Šiai popietei ruošėmės iš anksto, pasiskirstėme darbus. Mokiniai šauniai dirbo komandoje, vieni kitiems padėjo ir buvo pakilios nuotaikos – juk vis dėlto buvo ruošiami šventiniai patiekalai. Neformalioje aplinkoje atsiskleidė mokinių gebėjimai ir pomėgiai, dirbdami daug sužinojome vieni apie kitus, smagiai pasikalbėjome, pasidalinome sveikos mitybos receptais. Šauniai padirbėję virtuvėje ir padengę stalą, į Advento vakarą mokiniai pasikvietė   tėvelius. Gimnazistai  pristatė savo pagamintus patiekalus ir prasidėjo vaišės. Tėveliai buvo nustebę, kad jų 15-mečiai gali pagaminti bei apipavidalinti patiekalus kaip restorane.

Džiugu, kad šiuolaikiniame skubėjimo pilname gyvenime radome laiko pabūti kartu. Adventinį laikotarpį įprasminome buvimu kartu, kuriam mums dažnai neužtenka laiko. Nutarėme, kad šis renginys taps mūsų klasės tradicija.

Lizdeikos gimnazijos 1 E klasės informacija

Total
2
Dalinasi
Related Posts