Prasidėjus derliaus nuėmimui, „užderėjo“  pažeidimų „derlius“

Prasidėjus intensyviai rugiapjūtei ir kitiems su derliaus nuėmimu susijusiems darbams, pastebimi įvairūs teisės pažeidimai, kuriuos sukelia ūkinę veiklą vykdantys asmenys.

Užteršti keliai ir šalikelės  tampa  kasdienybe, negabaritinės transporto priemonės įgyja „laikiną pirmumo teisę“ kitų eismo dalyvių atžvilgiu, nepilnamečiai ir kiti teisės vairuoti transporto priemones neturintys asmenys įgyja „trumpalaikį leidimą“ būti plataus profilio mechanizatoriais, anūkus seneliai laikinai apgyvendina įvairiose kabinose, kelio ženklai tampa „rekomendacinio pobūdžio lentelėmis“ ir panašiai.
Dar liūdnesnis faktas, kai maksimalus atliekamų darbų tempas „suderina“ nesuderinamus dalykus, tokius kaip darbą su poilsiu, vairavimą su alkoholiu. Tokia „dermė“  neretai sukelia nepataisomų padarinių. Kitaip tariant, ne tik įstatymai, bet ir elementari etika laikinai nugula į gilius aruodus bei bunkerius.
Radviliškio rajono policijos komisariatas  rugpjūčio mėnesį vykdys plataus masto policines priemones minėtoms problemoms užkardinti ir tuo pačiu prašo visuomenės pagalbos. Prašome gyventojus, pastebėjusius  grubius  teisės pažeidimus išvardintose srityse (ar kitas grėsmes eismo saugumui), pranešti mums bendruoju pagalbos telefonu 112, arba bet kuriomis Jums priimtinomis priemonėmis.

Radviliškio PK informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts