Gyventojai skundžiasi Vaižganto gatvėje tamsu nors į akį durk

Radviliškio miesto gyventojas Deividas prašė pasidomėti, kodėl Vaižganto gatvėje nuo kavinės „Puriena“ iki Vaižganto progimnazijos naktį ir ryte nedega nei vienas gatvės šviestuvas. „Negi vėl reikės laukti, kol nutiks koks įvykis, kad jos šviestų? Ar čia Radviliškis sugalvojo taupyti elektrą?“ – klausė savaitraščio skaitytojas.

Gyventojams siūlė kreiptis tiesiogiai į seniūniją

Kodėl tamsu Vaižganto gatvėje, paklausėme Radviliškio miesto seniūną pavaduojančios Vigilijos Dževečkienės. Atsakydama į paklausimą, seniūno pavaduotoja pasigyrė, kaip gerai dirba seniūnija. Atseit, apšvietimas šioje gatvėje esąs toks, kaip įprastai. Ji pasiūlė interesantui perduoti seniūnijos kontaktus ir aiškintis tiesiogiai. „Jūsų laiške nėra pilnos informacijos apie galimą gatvės apšvietimo gedimą.  Gatvės apšvietimas veikia įprastine tvarka, nustatyta apimtimi,“ – rašo V. Dževečkienė. Nurodyti seniūnijos kontaktiniai duomenys: Radviliškio miesto seniūnijos „Facebook“ paskyra, elektroninis paštas radv.seniunija@radviliskis.lt bei telefonas (8 422) 51 543.

Gedimas sutvarkytas

Nors V. Dževečkienė prašė atkreipti dėmesį, kad seniūnija dirba tik Vyriausybės nustatytomis darbo valandomis ir neorganizuoja budėjimų, paminėjo, kad vis tik darbuotojai imasi ir operatyvių veiksmų, šalindami įvairius sutrikimus. Taip esą ir buvo padaryta 2021 m. lapkričio 19 d. Radviliškio miesto Vaižganto gatvėje, kai dėl automatinio saugiklio buvo dingęs apšvietimas. Gatvės apšvietimą per dvi valandas atkūrė seniūnijos specialistas. Gal tai ir buvo mūsų skaitytojo minėtas sutrikimas, apie kurį jis pranešė 2021 m. lapkričio 20 d., netrukus po „užtemimo“ Vaižganto gatvėje.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ skaitytojams siūlome dėl gatvių apšvietimo, kelių tvarkymo ir panašių problemų kreiptis į seniūniją nurodytu telefonu, elektroniniu paštu arba socialiniuose tinkluose, o nepavykus problemos išspręsti su valdininkais, – pranešti savaitraščio redakcijai telefonu (8 606) 82 602 arba elektroniniu paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
1
Dalinasi
Related Posts