Socialiniai tinklai

Aktualijos

Popietė „Susiburkime prie arbatos puodelio“

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre surengta popietė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Tėvo dienai paminėti.

Popietę eilėmis, skirtomis tėvui, pradėjo centro mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė. Visus susirinkusius pasveikino respublikinio avangardinio madų festivalio centro dalyvės, pristatydamos kolekciją „Chaosas“ (kūrybinė grupė: auklėtojos Birutė Adminienė, Sigita Ramanauskienė, profesijos mokytoja Jolanta Krivickienė ir mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė). Salėje esantiems tėčiams įteikti gėlių žiedai.

Centro direktorius Jonas Pravilonis padėkojo pasirodymo dalyvėms, kūrėjoms ir įteikė atminimo dovanėles.

Mokiniai pristatė paveikslus iš popieriaus 3D formatu „Gėlė Tėčiui“.  Paveikslai buvo įvairūs, įdomūs ir spalvingi. Visi vieningai ir skambiai sudainavo gerai žinomą dainą „Išėjo tėvelis į mišką“.

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti centro merginų šokių grupė atliko Evelinos D. sukurtą šokį „Kiemo berniukai“.

Popietės kulminacija – arbatų degustacija. Kokių tik tų arbatų neragauta: ir mėtų, ir liepžiedžių, ir kanapių su citrina, ir šaltoji braškių, ir miško uogų, ir melisos…

Popietei baigiantis centro direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė padėkojo mokiniams už išradingumą, kūrybingumą ir įteikė nominacijas bei atminimo dovanėles.

 

                                  Mokinių tarybos koordinatorė Irena Kavaliauskienė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kas Radviliškio rajone atsakingas už nepravažiuojamus kelius?

Avatar

Paskelbta

data

Visoje Lietuvoje prasidėjus gausiam snygiui, Radviliškio rajone prasidėjo bėdos dėl nevalomų kelių. „Rajono gyvenvietėse keliai nevalomi, sudėtinga išvažiuoti į darbą ir grįžti į namus. Su seniūne sunku susisiekti – ji paprasčiausiai nekelia telefono ragelio“,- savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai skundėsi Grinkiškio seniūnijos gyventojai. Panašių skundų sulaukta iš Šeduvos, Aukštelkų, Baisogalos ir kitų seniūnijų.

Radviliškio rajono kelius prižiūrinčios įmonės atstovas socialiniuose tinkluose  paviešino, kas kaltas dėl nepravažiuojamų kelių. Pasirodo, jog dėl nevalytų rajono kelių kalta vietinė valdžia –  seniūnai, kurie atsakingi už vietinių kelių priežiūrą, kelių valymo darbus atliekančių įmonių koordinavimą. „Technikos turime pakankamai, o dar ir rezerve yra. Aptarnaujame Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių ir Sidabravo seniūnijas. Jei keliai nevalyti, kalti ne rangovai, o vietinė valdžia. Pasiruošę dirbti nors ir visą parą pamainomis“,- sakė kelių priežiūros konkursą laimėjusios įmonės atstovas. Tai kaip čia yra – žmonės skundžiasi, technika stovi, o valdžiai – dzin?

Įdomiausia tai, jog seniūnai, blogai atliekantys savo darbą,  yra atsakingi administracijos direktorei, moteriai – Saulei, Jolantai Margaitienei. Kuri privalo juos kontroliuoti, kad seniūnai tinkamai vykdytų savo darbus, o keliai, gatvės, šaligatviai būtų tvarkomi, pravažiuojami, valomi bei greideriuojami. Kodėl  seniūnams bei juos kontroliuojančiai direktorei vis nepavyksta susitvarkyti miesto gatvėse bei rajono keliuose, lieka mįslė. Gal čia kaltas  nesugebėjimas kokybiškai dirbti, o gal koją kiša ir partiškumas – beveik visi seniūnai, kaip ir direktorė, priklauso tai pačiai konservatorių partijai. Tai negi bausi savus?  

Taip ir sukasi karuselė metai iš metų – gyventojai skundžiasi prastai greideriuojamais, valomais keliais, o rajoną valdantiesiems konservatoriams ir valstiečiams tai tampa norma.

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškyje namuose rastas moters lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 14.55 val. Radviliškyje, Maironio g., namuose  rastas
moters, gim. 1971 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi