Susitikimas su aktore Doloresa Kazragyte

Lapkričio 30-osios vakarą Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su žinoma aktore Doloresa Kazragyte. Išskirtinio talento teatro ir kino aktorė, rašytoja, atšventusi 75 metų jubiliejų, neseniai minėjusi 50 metų buvimo teatre sukaktį, išleido naująją knygą „Švytintis rūkas“, kurią trumpai pristatė ir Radviliškio bibliotekos lankytojams.

Teatralė atvyko pasimatyti su radviliškiečiais paruošusi jiems nuotaikingų vaidinimų. Ji suvaidino keletą gyvenimiškų epizodų, kurie labai pagyvino susitikimą. Renginio metu D. Kazragytė radviliškiečiams kalbėjo apie tikėjimo galią, pasakojo, kada ji pati pajuto esanti laiminga ir visiems susirinkusiems kartojo, kad reikia nedaug turėti, jog pamiltum gyvenimą. Aktorė visus kvietė tikėti amžinybe, semtis energijos iš gėrio ir optimistiškiau žvelgti į gyvenimą.

„Švytintis rūkas“, kaip ir kitos D. Kazragytės knygos, – tai aprašyti sutiktų žmonių gyvenimai, provincijos miestelių bendruomenių susitikimai bibliotekose, seniūnijose, parapijose. Į devintąją D. Kazragytės autobiografinės eseistikos knygą sudėti tekstai buvo rašyti 2014–2017 metais.

Kazragytės knygos pristatyme bibliotekoje dalyvavusi Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vladislava Virbickienė neslėpė džiaugsmo, dėkojo autorei už naująją knygą, kuri tarsi įkvėpimo šaltinis dovanojo visiems daug malonių emocijų, įteikė dovanų. Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė taip pat dėkojo viešniai už jaukų ir šiltą vakarą, įteikė puokštę gėlių bei padovanojo Viešosios bibliotekos leidžiamą žurnalą „Radviliškio kraštas“.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts