Policija tiria neįprastą vagystę – bendradarbis galimai pasisavino diktofoną bei vibratorių

Radviliškyje veikiančios įmonės 37-erių metų viršininkės ir 46-erių metų jos pavaldinio konfliktas jau tampa panašus į nesibaigiančią „muilo operą“, nes policijos pareigūnai vos spėja nagrinėti jųdviejų skundus.

Neseniai žurnalistai išsiaiškino, jog šiuo metu policija tiria ne tik bylas dėl viršininkės grasinimo nužudyti savo pavaldinį ir dėl ilgiau nei metus užsitęsusio pavaldinio smurto prieš savo viršininkę, bet ir dėl vagystės. Įmonės vadovė policijai pareiškė, kad dingo jos diktofonas ir vibratorius. Ir nors apie intymaus daikto vagystę moteris užsiminė pareigūnams per apklausą, tačiau pretenzijų dėl to raštu nepateikė, o diktofono vagyste apkaltino savo pavaldinį.

Pavogtame diktofone – svarbūs įrašai

Pasak policijos pareigūnų, Radviliškio verslininkė apie diktofono vagystę jiems pranešė per elektroninę sistemą epolicija.lt. Verslininkė pareigūnams nurodė, kad jos turtą galėjo pavogti 46-erių metų pavaldinys.

Kadangi nukentėjusi verslininkė pavogtą diktofoną įkainojo 29 eurais, pareigūnai pradėjo administracinę bylą dėl vagystės, nes dėl tokių smulkių vagysčių baudžiamosios bylos nekeliamos.

Anot pareigūnų, moteris baiminosi, kad diktofoną pavogęs jos pavaldinys nepasinaudotų jame esančiais kažkokiais svarbiais įrašais, siekdamas pakenkti savo apšvarintai viršininkei.

Pareigūnams įsikišus, diktofonas netikėtai atsirado.

Per pareigūnų apklausą moteris prasitarė ir apie dingusį jos vibratorių, tačiau jos skunde, raštu pateiktame per sistemą epolicija.lt, dėl šio prietaiso dingimo pretenzijos nebuvo reiškiamos.

Beje, galimai apsivogęs radviliškietis yra teistas jau anksčiau – jis buvo pripažintas kaltu dėl vienos Radviliškio rajono gydymo įstaigos vadovo sumušimo, o teismuose buvo ir yra nagrinėjama dar ne viena byla dėl jo paskleistų „sparnuotų“ frazių ir pareigūnų reikalavimų nevykdymo.

P. S. Vibratorių seksopatalogai įprastai rekomenduoja vyrams pasitelkti tais atvejais, kai jie nebegali patenkinti moterų fiziškai, bet siekia išlaikyti intymumą (red.past.) Tiesa, neatmestina ir tai, kad skolų turintis vyras galėjo susivilioti vibratoriuje buvusiomis dar veikiančiomis baterijomis.

Parengta pagal Joną Marcinkų

Total
0
Dalinasi
Related Posts