Šeduvos TVM skyriaus mokinys – respublikiniame „Geriausio jaunojo automechaniko“ konkurse

Birželio 26–27 dienomis Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje vyko  respublikinis „Geriausio jaunojo automechaniko“ konkurso finalas.

Pirmajame konkurso etape dalyvavo daugiau kaip 500 mokinių iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Į finalą tarp 10 geriausių Lietuvos automobilių mechanikų, sėkmingai įveikęs pusfinalį, pateko RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinys Modestas Dzindzelėta.

Jaunuoliui pasirengti padėjo profesijos mokytojas Tomas Vaicekauskas.
Konkurso dalyviai atliko dešimt praktinių užduočių, reikalaujančių profesionalių įgūdžių. Dalyvius vertino nepriklausomi ekspertai –  įvairių automobilių detalių gamintojų atstovai. Renginio metu sveikinimo žodžius tarė ŠMSM viceministrė Agnė Kudarauskienė, UAB „Inter Cars Lietuva“ direktorius Artur Ilkevič, Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos pirmininkas Tadas Klevas.

Po konkurso Modestas savo įspūdžiais pakviestas pasidalinti su mokyklos bendruomene. Jo pasiekimais pasidžiaugė Centro direktorius Jonas Pravilonis ir palinkėjo po sėkmingai baigto antrojo automobilių mechaniko kurso savo jėgas konkurse išbandyti ir kitais metais. Tiek mokinys, tiek profesijos mokytojas džiaugiasi įgyta patirtimi, pasiekimais bei gausiomis atminimo dovanomis.

Šeduvos TVM skyriaus informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts