Pociūnėlių pradinukams – respublikinio projekto „Olimpinis mėnuo“ apdovanojimai

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai visą spalio mėnesį aktyviai dalyvavo respublikiniame projekte „Olimpinis mėnuo“ 2021 m. Projektas inicijuotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto.

Keturias savaites pradinukai kartu su mokytojomis Giedre Petrėtiene (ji buvo projekto vadovė mokykloje), Jurgita Goscevičiene, Audrone Macijauskiene ir Danguole Kavaliauskiene noriai vykdė įvairias veiklas. Kiekvienos savaitės veiklos vis kitokios, įdomios ir naudingos! Pirmoji buvo fizinio aktyvumo savaitė, antroji skirta emocinei sveikatai, trečioji – sveikai mitybai, o ketvirtąją vaikai mokėsi bendradarbiauti.

Lapkričio pradžioje kiekvienam pradinukui už dalyvavimą projekte „Olimpinis mėnuo“ 2021 m. įteiktas organizatorių diplomas, o mokyklai skirta padėka už aktyvų dalyvavimą projekte. Diplomus ir padėką pasirašė projekto globėja p. Diana Nausėdienė ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Apdovanojimai vaikams primins, kaip aktyviai ir šauniai jie gyveno visą spalio mėnesį.

Projektas „Olimpinis mėnuo“ 2021 m. pradinukams buvo labai svarbus, nes prisidėjo prie vaikų ugdymo fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo temomis.

Roma Buivydienė,

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Total
1
Dalinasi
Related Posts