Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Pociūnėliečio sėkmė tarptautiniame konkurse – parodoje

Avatar

Paskelbta

data

Vilniaus lietuvių namai praeitų metų pabaigoje organizavo tarptautinį konkursą – parodą ,,Kalėdų senelio kepurė”. Kūrybinį darbą šiam konkursui – parodai pateikė ir Pociūnėlių pagrindinės mokyklos aštuntokas Ovidijus Buivydas, paskatintas geografijos vyr. mokytojos Ligitos Požaitienės. Sausio mėnesį paskelbus konkurso rezultatus, paaiškėjo, jog Ovidijus Buivydas tapo vienu iš nugalėtojų.

Ovidijus sukūrė Kalėdų senelio kepurę, kurią pavadino ,,Kalėdinis gamtos žaismas“. Kūrybiniam darbui jis panaudojo gamtines medžiagas: triskiaučio vynvyčio, vynuogių bei obelų šakeles, samanas, natūralius ir balintus pušų kankorėžius, kaulenio uogas. Kepurė iš gamtinių medžiagų ir spalvinga, ir įdomiai atrodo, ir tvirta.

Tarptautiniam konkursui – parodai buvo pateikta apie 500 darbų iš 160 Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų.  Džiugu, kad Ovidijaus darbas patiko vertinimo komisijai: 5 – 8 klasių grupėje mokinys užėmė trečiąją vietą! Ovidijus Buivydas bei jį konsultavusi mokytoja Ligita Požaitienė apdovanoti Vilniaus lietuvių namų padėkomis.

 

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos

pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019