Pociūnėliečio sėkmė tarptautiniame konkurse – parodoje

Vilniaus lietuvių namai praeitų metų pabaigoje organizavo tarptautinį konkursą – parodą ,,Kalėdų senelio kepurė”. Kūrybinį darbą šiam konkursui – parodai pateikė ir Pociūnėlių pagrindinės mokyklos aštuntokas Ovidijus Buivydas, paskatintas geografijos vyr. mokytojos Ligitos Požaitienės. Sausio mėnesį paskelbus konkurso rezultatus, paaiškėjo, jog Ovidijus Buivydas tapo vienu iš nugalėtojų.

Ovidijus sukūrė Kalėdų senelio kepurę, kurią pavadino ,,Kalėdinis gamtos žaismas“. Kūrybiniam darbui jis panaudojo gamtines medžiagas: triskiaučio vynvyčio, vynuogių bei obelų šakeles, samanas, natūralius ir balintus pušų kankorėžius, kaulenio uogas. Kepurė iš gamtinių medžiagų ir spalvinga, ir įdomiai atrodo, ir tvirta.

Tarptautiniam konkursui – parodai buvo pateikta apie 500 darbų iš 160 Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų.  Džiugu, kad Ovidijaus darbas patiko vertinimo komisijai: 5 – 8 klasių grupėje mokinys užėmė trečiąją vietą! Ovidijus Buivydas bei jį konsultavusi mokytoja Ligita Požaitienė apdovanoti Vilniaus lietuvių namų padėkomis.

 

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos

pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts