Po to, kai rašėme Mokykloje koronavirusu jau serga ir mokiniai

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“  rašė apie V. Kudirkos progimnazijos tėvelių nerimą dėl šioje mokykloje siaučiančio koronaviruso bei pavojų mokiniams užsikrėsti šiuo virusu.

Dėl ko išplito virusas mokykloje?

Kudirkiečių  tėveliai sunerimo sužinoję, kad  vienas šios mokyklos darbuotojas, sirgdamas Covid-19, lankėsi progimnazijoje, bendravo su techninio personalo darbuotojais, o pablogėjus sveikatai gydėsi Šiaulių respublikinėje ligoninėje.

Tėvelių nuomone, pavojinga liga galėjo užsikrėsti mokyklos techniniai darbuotojai, mokytojai,  o nuo jų – ir mokiniai.

Pasiteiravome progimnazijos direktorės R. Dagienės, ar tarp techninio personalo darbuotojų yra sergančių Covid-19. Pasak direktorės, personalo darbuotojų, sergančių Covid-19, nėra, tačiau
vienas darbuotojas gydosi persirgto Covid-19 komplikacijas.

Serga pedagogas ir mokiniai

Vienam V. Kudirkos progimnazijos  pedagogui susirgus Covid-19, mokykloje buvo pradėtas dalinis nuotolinis mokymas, o su pedagogu bendravę mokiniai turėjo izoliuotis.

Kadangi, kaip žinoma, koronavirusas sklinda žaibišku greičiu, pasiteiravome  direktorės R. Dagienės, kiek šiuo metu Covid-19 mokykloje serga pedagogų ir mokinių.

Pasak  direktorės, šiuo metu progimnazijoje serga vienas pedagogas ir du mokiniai. Tėvelių nuomone, susirgimų  turėtų būti daugiau, tik jie galimai yra slepiami. Gal taip norima pagerinti rajono statistiką?

Tėveliai piktinosi informacijos stygiumi

V. Kudirkos progimnazijos  mokinių tėvai piktinosi, kad  apie koronavirusu susirgusius pedagogus bei mokinius nėra jokios informacijos ir jie nežino, ar pavojinga į mokyklą  leisti  pradinukus, kurie mokosi  įprastu  būdu. Pasirodo, tėveliams visa informacija buvo pateikta. Tik ne visiems. Pasak direktorės, „kiekvienas tėvelis, kurio vaikui  taikoma izoliacija, informuojamas individualiai telefonu“.

Tik keista, jog apie Covid-19 ligos protrūkį savivaldybėje, Baisogalos poliklinikoje bei kitose įstaigose buvo informuojama viešai, o apie susirgusiųjų skaičių mokyklose – tyla. Gal taip norima sudaryti įspūdį, jog  koronavirusas mokyklas aplenkia  ir jos – saugumo oazė  viruso apimtame rajone?

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts