Socialiniai tinklai

Aktualijos

Po to, kai rašėme Mokykloje koronavirusu jau serga ir mokiniai

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“  rašė apie V. Kudirkos progimnazijos tėvelių nerimą dėl šioje mokykloje siaučiančio koronaviruso bei pavojų mokiniams užsikrėsti šiuo virusu.

Dėl ko išplito virusas mokykloje?

Kudirkiečių  tėveliai sunerimo sužinoję, kad  vienas šios mokyklos darbuotojas, sirgdamas Covid-19, lankėsi progimnazijoje, bendravo su techninio personalo darbuotojais, o pablogėjus sveikatai gydėsi Šiaulių respublikinėje ligoninėje.

Tėvelių nuomone, pavojinga liga galėjo užsikrėsti mokyklos techniniai darbuotojai, mokytojai,  o nuo jų – ir mokiniai.

Pasiteiravome progimnazijos direktorės R. Dagienės, ar tarp techninio personalo darbuotojų yra sergančių Covid-19. Pasak direktorės, personalo darbuotojų, sergančių Covid-19, nėra, tačiau
vienas darbuotojas gydosi persirgto Covid-19 komplikacijas.

Serga pedagogas ir mokiniai

Vienam V. Kudirkos progimnazijos  pedagogui susirgus Covid-19, mokykloje buvo pradėtas dalinis nuotolinis mokymas, o su pedagogu bendravę mokiniai turėjo izoliuotis.

Kadangi, kaip žinoma, koronavirusas sklinda žaibišku greičiu, pasiteiravome  direktorės R. Dagienės, kiek šiuo metu Covid-19 mokykloje serga pedagogų ir mokinių.

Pasak  direktorės, šiuo metu progimnazijoje serga vienas pedagogas ir du mokiniai. Tėvelių nuomone, susirgimų  turėtų būti daugiau, tik jie galimai yra slepiami. Gal taip norima pagerinti rajono statistiką?

Tėveliai piktinosi informacijos stygiumi

V. Kudirkos progimnazijos  mokinių tėvai piktinosi, kad  apie koronavirusu susirgusius pedagogus bei mokinius nėra jokios informacijos ir jie nežino, ar pavojinga į mokyklą  leisti  pradinukus, kurie mokosi  įprastu  būdu. Pasirodo, tėveliams visa informacija buvo pateikta. Tik ne visiems. Pasak direktorės, „kiekvienas tėvelis, kurio vaikui  taikoma izoliacija, informuojamas individualiai telefonu“.

Tik keista, jog apie Covid-19 ligos protrūkį savivaldybėje, Baisogalos poliklinikoje bei kitose įstaigose buvo informuojama viešai, o apie susirgusiųjų skaičių mokyklose – tyla. Gal taip norima sudaryti įspūdį, jog  koronavirusas mokyklas aplenkia  ir jos – saugumo oazė  viruso apimtame rajone?

Paulius Ropė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje namuose rastas moters lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 14.55 val. Radviliškyje, Maironio g., namuose  rastas
moters, gim. 1971 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po to, kai rašėme Administracijos direktorės brangaus buto pirkimo „viražus“ paviešino ir LRT

Avatar

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau ne kartą rašė apie sveiku protu nesuvokiamą administracijos direktorės J. Margaitienės norą viską rajono savivaldybėje pirkti labai brangiai: mašiną, baseino kėdes, statybos darbus. Ne išimtis ir buto pirkimas, kuris bus skirtas bendruomeniniams vaikų globos namams.

Po paviešinimo savaitraštyje „Radviliškio kraštas“, pirkiniu susidomėjo ir nacionalinė spauda

Buto pirkimu Stiklo gatvėje už daugiau nei 48 tūkst. eurų susidomėjo ir nacionalinė spauda – LRT.

Pasipiktinę šio namo gyventojai kelia klausimą dėl per didelės buto kainos ir fakto, kad butas nupirktas iš savivaldybės darbuotojos ir dėl to, jog jie nebuvo informuoti apie jų laiptinėje esančiame bute  kuriamą naują įstaigą.

Administracijos direktorė „už valdiškus“ pirko butą iš savo darbuotojos

Administracijos direktorė J. Margaitienė šioje situacijoje jokio interesų konflikto nemato – gyventojai ir patys galėjo siūlyti savo butus aukcionui (jeigu būtų apie jį žinoję). O kad butas pirktas iš savivaldybės darbuotojos L. Baškevičienės, dirbančios Finansų skyriuje, nieko tokio – ši darbuotoja pirkimo komisijoje nedalyvavo, tad interesų konfliktų nėra.

Na, administracijos direktorė visada stengiasi „sukti uodegą“ pateisindama brangius pirkimus, tik, deja, tai ne visada pavyksta.

Vicemeras dėl buto pirkimo „iš savų“ problemų nemato

Vicemeras M. Pauliukas teigia, jog paskelbiant konkursą nebuvo jokių galimybių tiksliai sužinoti, koks butas bus nupirktas, todėl namo gyventojai ir nebuvo informuoti apie planus pirkti  butą ir jame  įsteigti bendruomeninius vaikų globos namus. Jis tikisi, jog gyventojai bus tolerantiški ir globėjiški naujiems gyventojams.

Taip ir norisi vicemerui paaiškinti –  juk ne apie globėjiškumą ir toleranciją kalba, o apie mokesčių mokėtojų  pinigus, nes savivaldybėje – daugiau nei milijono eurų skylė, o jam vadovaujant  pinigai beatodairiškai švaistomi iš biudžeto  perkant butą už namo kainą.

Jonas Petrikas


Skaityti daugiau

Skaitomiausi