Konservatorių apetitui virškinamųjų fermentų nebereikia?

Lietuva komunistinę diktatūrą išgyveno 2 kartus ir abu sykiu valstybės vairą perėmus prezidentui Antanui Smetonai. Matyt, todėl ir užstrigo paminklo statyba prezidentui Smetonai, kad vėl sugrįžo savo judiškus darbelius įgyvendinti tipiniai bolševikai.

Viena  nuomonė, ideologija, įstatymai, gąsdinimai, represijos yra efektingiausia „tvartelio atstovų“ administravimo forma, be jokių diskusijų, įsiklausymo į įvairius visuomenės sluoksnių balsus.

Europoje tokio cinizmo, kuris peržengęs bet kokias moralės ir sąžinės ribas, nematyti.

Po 1990 m. kovo 11 d. ribotos kompetencijos muzikologo dėka tauta dirbtinai suskaldyta, sukiršinta, dabar įvedus galimybių pasus bus rezervatu, draustiniu.

Kur Jūs regėjote, kad milijoninio pelno, milijardinės vertės „Mažeikių naftos“ gamykla, suklastojus visus dokumentus, pardavimo aktus už 1 dolerį atiduota JAV aferistams?

Tūkstančiai žmonių neteko darbo, pajamų, praktiškai šis miestas gyvena tik iš smulkaus verslo ir spausdinimo paslaugų.

Mes turėjome paštą, kurio aptarnavimo kokybė buvo preciziška, atokiausias vietoves pasiekdavo siuntiniai, periodika. Jūs suraskite provincijoje bent vieną spaudos kioskelį, o už laiškų, perlaidų pasisavinimą generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą. Giminaitė gavo paketą, kur aiškiai parašyta- turinys buvo patikrintas. Kokiu idiotu reikia būti, kad pats prisiduotum padaręs nusikalstamą veiką?

Žygiuodami į valdžios Olimpą Čiurlionio fanai – konservatoriai  net neketino liesti mažų kaimo mokyklų, bendruomenių, bibliotekų, muziejų.
Tačiau jeigu bet kuriam piliečiui plauktų šitokie kyšiai, priedai – kas ta gimnazija, pagrindinė mokyklėlė, jeigu galima pažeidus detalų planą pastatyti prekybos centrą, lošimo namus, privatų darželį?

Pedagoginis universitetas buvo Europos lygio aukštoji mokykla, kurio diplomas turėjo tarptautinį statusą. Tokių oligarchų kaip Dargis, Avulis dėka sau gražiai 2017 m. jo nebeliko, o buvęs krepšininkas Steponas Babrauskas parodė,  kas pavirto iš sporto fakulteto pastato. Pirma sunaikiname bet kokia kaina, po to ieškome alternatyvų.

Jau visi pilnai kalba, kad šita pandemija yra komercinė liga ir ne daugiau, kurios biznis yra nesibaigiantys testavimai, vakcinos ir prapuolantys vagonai su kaukėmis.

Italijoje žmonių tūkstančiai – 200, 300 susirgimų, turime ilgiausią pasaulyje režimą, net neaušinkime burnos, kad tai yra karantinas, – 1000 ir daugiau.
Nes kvailučius įbauginus visada Šimonytė pasieks savo tikslų ir užmojų. Šeimos nesukūrimo stygių kompensuoja diktatoriška retorika.

Aš suvokiu, koks atsakingas yra medikų darbas, tačiau seselei, budinčiai reanimacijoje kovido skyriuje, už 14 dienų per mėnesį mokėti 2000 algą, kuomet kultūros centro būrelių vadovai gauna po 300, 400 eurų ir nuolat suka galvas kaip merams įtikti su ataskaitomis, projektais yra kraupi realybė.

Tik žmonių rankose yra ateitis ir prognozės. Šeimų maršas, deja, tik mažas impulsas susivienyti ir reikalauti trauktis šitą gvardiją be teisės vėl kandidatuoti. Iki 2024 m., galiu lažintis, jiems užklius, kad bobutė augina višteles kiaušiniams. Dvasios elgetoms tabu nebūna.

Ruslanas Baranauskas, Mažosios Lietuvos tyrinėtojas

Total
58
Dalinasi
Related Posts