Plėšiko nesėkmė: naikindamas įkalčius, sunaikino ir grobį

   Praeivę  apiplėšęs 30-metis radviliškietis ne tik moteriai padarė žalos, bet ją patyrė ir pats – naikindamas įkalčius, per žioplumą sudegino ir grobį.

                      Gruodžio 7-osios rytas į darbą skubančiai 63 metų Radviliškio gyventojai buvo nenusisekęs.  Apie pusę aštuonių J. Jaramino gatvėje, prisiartinęs iš už nugaros, ją užpuolė vyras. Smogęs į nosį, užpuolikas iš moters rankų ištraukė rankinę ir nubėgo kiemais. Rankinėje buvo  mobilusis telefonas „Samsung“, sidabrinis žiedas, skėtis, piniginė su 30 eurų bei rankinės kišenėlėje paslėpti 450 eurų.

                      Kadangi nukentėjusioji  kartu su rankine neteko ir mobiliojo telefonu, tad kviestis pagalbos nebuvo kaip. Apie plėšimą  policiją ji informavo tik pasiekusi savo darbovietę.

                      Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai ėmėsi paieškos priemonių ir tą pačią dieną sulaikė įtariamąjį. Sekdami užpuoliko pėdsakais ir orientuodamiesi liudytojų parodymais, tyrėjai atsidūrė  vieno radviliškiečio namuose, į kuriuos po plėšimo įtariamasis ir nuskubėjo. Paaiškėjo, kad  pagrobtasis moters telefonas jau užstatytas lombarde, už gautus pinigus nupirkta maisto ir gėrimų, o rankinė su 450 eurų … sudeginta. Pasirodo, sulaikytasis,  piniginėje buvusius 30 eurų pasisavino, o rankinę, norėdamas atsikratyti įkalčiais,  įdėmiai nepatikrino ir įmetė į krosnį. Iš pareigūnų sužinojęs, kad su rankine jis sudegino ir beveik pusę tūkstančio eurų, apgailestaudamas tik palingavo galva.

                      30-mečiam sulaikytajam pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam pareikštas įtarimas dėl plėšimo. Vyras už įvairius nusikaltimus yra ne kartą teistas, priklausomas nuo narkotikų. Dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis artimiausiu metu jam teks stoti prieš teismą. Radviliškio  rajono policijos komisariato tyrėjai baigia ikiteisminį tyrimą dėl lapkričio 9 d.  šio vyro gyvenamojoje vietoje, šaldytuvo kameroje, rasto paketo su psichotropine medžiaga – metamfetaminu.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts