Penkta šuns koja

Ši metafora naudojama, kai kalbama apie nereikalingą procesą, reikalą.

Nenuneigsime, karas Ukrainoje yra siaubingas faktorius. Komercinis corona projektas jau žygiuoja link pabaigos, nes pinigėlių prasiplauti sąskaitas valdininkai nebegauna, o minimas baisus mirtingumas nuo  Shwabo ligos, deja, paneigtas solidžių ekspertų.

O  štai,  Putino fašistinis ofenzyvas į suverenią šalį bus aptariamas išsamiai ir gana ilgai.

Tiesa, patarčiau stebėti tik Gordoną, Šenderovičių, kurie savo kanaluose pateikia objektyviausią informaciją.

Kas iš to, kad Zelenskis, kiti šios naikinamos tautos atstovai maldauja Vakarų pagalbos – tai yra balsas tyruose ir biurokratų totali impotencija. Jeigu reikia mėnesių atjungti degradavusią Rusiją nuo atsiskaitymo sistemos SWIFT,  apie kokius sankcijų poveikius galima dar diskutuoti?

Turėjot, ukrainiečiai, Janukovyčių, Porošenko ir užsikniskit, kad nestojote savo laiku į niekines organizacijas pamalti liežuviu kaip –  ES, NATO.

Mano sąžinė rami, nes 2004 metais net neturėjau dingsties balsuoti už muilo burbulus ir fikcijas.

ES net nepirstelėjo po teroristinių aktų Maskvos metro, Paryžiuje, Briuselyje.  Nei viena liokajinė  ES narė nepasmerkė belgų, kurie parlamento pašonėje gaminosi ginklus ir aktyviai dalyvavo islamo valstybės išpuoliuose. Komercinis coronos biznis net neįvardintas grėsme Nacionaliniam ir tarptautiniam saugumui, nors geopolitinis užmojis išnaikinti populiaciją apsvarstytas jau senokai.

NATO yra parodomoji jėga primesti savo valią tokiems pataikūnams kaip mes, latviams, gal dar be nuomonės estams.

Persijos, ale, krizė buvo tik Irako ir Kuveito naftos reikalas. Be jokių JTO pritarimų, visiškai neturint įrodymų, kad Huseinas turi branduolinį ginklą, siųstos armijos kovoti už ne savo interesus ir ambicijas. Be jokio pritarimo bombarduota Serbija, Libija, Sirija, Afganistanas. Amerikiečiai pastatė marionetinius tarnus  Salvadore,  Hondūre,  Haityje ir vardink be sustojimo.

Tada NATO 4, 5  punktų kažkodėl aktyvuoti nereikėjo.

Putinas aiškiai savo kalboje 4.00 val. ryto Kremliuje paskelbė karą Europai. Žuvę žydų tautybės, danų, indų piliečiai. Vyksta sistemingas taikių gyventojų naikinimas, vandalizmas – o reakcija, kaip 90 metų senukui, sušėrus viagros viešnamyje.

Todėl jau ima atsibusti pats Zelenskis, kad nereikia jokių ES, NATO primygtinai. Štai, atvyko savanoriai net iš  Angolos, turėti kontaktus su arabais ir čia ieškoti bendrų sąlyčio taškų.

Merdinti ES neturi nei monitarinės sistemos, nei saugumo koncepcijos, nei kariuomenės, tad sukti galvą dėl dvesiančio lavono neverta.

Gėda pasauliui ir pas Romos popiežių į kelnes prikrovusiam Bidenui, tai pateikta Knygnešyje, kad ukrainiečiai turi kuopti visų tvartus. Bet, manau, ten yra rimti protai ir analitines išvadas greitai pasidarys.

Nėra ko smerkti Grybauskaitės, ji teisi ir yra patyrusi diplomatė. Be jėgos, idioto Putino nesustabdys niekas.  Lažinkimės…

Ruslanas  Baranauskas – analitikas humanitaras

Total
0
Dalinasi
Related Posts