Penkioliktasis Dučinsko taurės turnyras

Po ilgai trukusio karantino, uždarytų sporto salių, sulaukėme karšto birželio, sausų teniso kortų ir jų varžybų  išsiilgusių sportininkų. Tradiciniu tapęs Dučinsko taurės turnyras Baisogaloje, jo organizatoriaus Gintaro sukviestas,  įvyko birželio 26 – 27 dienomis.

Pasivaržyti panoro 12 porų, tai yra 24 teniso mėgėjai, tarp jų dvi moterys. Dauguma jų buvo baisogaliai, tarp dalyvių  Alfredo Dučinsko giminės tęsėjai vilniečiai, tai pat du stiprūs Kelmės vyrai, Šiaulių, Kauno poros.  

Paskirstyti į keturias grupes šeštadienį sužaidė grupių viduje ir stipresnieji sekmadienį varžėsi pusfinalyje ir finale. Graži buvo pabaigtuvių diena, tik 23 laipsniai šilumos, silpnas vėjas, bet prakaito buvo. Nemažai buvo žiūrovų, kurie grožėjosi vyrų stipriais smūgiais ar gudriu kamuoliuko permetimu.

Popietėje išaiškėjo nugalėtojai. Tai baisogaliai Eimutis Briedelis ir Edas Žižniauskas, nugalėję Eimutį Preimantą ir Kęstą Jasiūną rezultatu 4 – 6, 6 – 3 ir 10 : 3. Trečioji vieta atiteko Juozui Stanaičiui (jaunesnysis) ir Gintarui Marcinkui, nugalėjusiems Tomą Adomaitį ir  Arnoldą Barauską iš Kelmės rezultatu  6 – 0 ir 7 – 5. Apdovanojimus įteikė  Gintaras Marcinkus, Kazimieras Danilevičius ir Baisogalos bendruomenės tarybos pirmininkas Artūras Radžiūnas. Visi dalyviai gavo su Baisogalos atributika medalius, o nugalėtojai apdovanoti tradicinėmis taurėmis. Pereinamoji taurė įteikta liko nugalėtojų rankose.

Vienetų turnyras vyks liepos mėnesio pabaigoje.

Kazimieras STROLYS

Total
14
Dalinasi
Related Posts