Socialiniai tinklai

Sportas

Penkioliktasis Dučinsko taurės turnyras

Paskelbta

data

Po ilgai trukusio karantino, uždarytų sporto salių, sulaukėme karšto birželio, sausų teniso kortų ir jų varžybų  išsiilgusių sportininkų. Tradiciniu tapęs Dučinsko taurės turnyras Baisogaloje, jo organizatoriaus Gintaro sukviestas,  įvyko birželio 26 – 27 dienomis.

Pasivaržyti panoro 12 porų, tai yra 24 teniso mėgėjai, tarp jų dvi moterys. Dauguma jų buvo baisogaliai, tarp dalyvių  Alfredo Dučinsko giminės tęsėjai vilniečiai, tai pat du stiprūs Kelmės vyrai, Šiaulių, Kauno poros.  

Paskirstyti į keturias grupes šeštadienį sužaidė grupių viduje ir stipresnieji sekmadienį varžėsi pusfinalyje ir finale. Graži buvo pabaigtuvių diena, tik 23 laipsniai šilumos, silpnas vėjas, bet prakaito buvo. Nemažai buvo žiūrovų, kurie grožėjosi vyrų stipriais smūgiais ar gudriu kamuoliuko permetimu.

Popietėje išaiškėjo nugalėtojai. Tai baisogaliai Eimutis Briedelis ir Edas Žižniauskas, nugalėję Eimutį Preimantą ir Kęstą Jasiūną rezultatu 4 – 6, 6 – 3 ir 10 : 3. Trečioji vieta atiteko Juozui Stanaičiui (jaunesnysis) ir Gintarui Marcinkui, nugalėjusiems Tomą Adomaitį ir  Arnoldą Barauską iš Kelmės rezultatu  6 – 0 ir 7 – 5. Apdovanojimus įteikė  Gintaras Marcinkus, Kazimieras Danilevičius ir Baisogalos bendruomenės tarybos pirmininkas Artūras Radžiūnas. Visi dalyviai gavo su Baisogalos atributika medalius, o nugalėtojai apdovanoti tradicinėmis taurėmis. Pereinamoji taurė įteikta liko nugalėtojų rankose.

Vienetų turnyras vyks liepos mėnesio pabaigoje.

Kazimieras STROLYS

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi