Socialiniai tinklai

Sportas

Alksniupiuose varžėsi šachmatininkai

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. Alksniupių kultūros namuose vyko Radviliškio rajono šachmatų pirmenybės. Jas lydėjo originalūs kūrybingų Alksniupių šokėjų, dainininkų bei teatralų pasirodymai.

Tarp garbės svečių buvo Radviliškio rajono meras A.Čepononis, ,,Radviliškio krašto“ bendruomenės pirmininkas bei „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas G. Lipnevičius, Radviliškio sporto skyriaus vedėjas A.Savickas, žymus Radviliškio rajono šachmatų treneris A. Vitartas bei dabartinis Radviliškio šachmatų klubo vadovas, šachmatų treneris ir teisėjas, vienas stipriausių mūsų rajono šachmatininkų K. Mikalauskis. Išklausę garbingų svečių pasisakymų, šventės dalyviai buvo pasveikinti Šeduvos Babos – Emilijos Brajinskienės bei žymaus šachmatininko Aniceto Uogelės. Šis jų pasveikinimas nuskambėjo iš ekrano – tai trumpi epizodai iš kuriamo filmuko apie Radviliškio rajono šachmatų istoriją. Šią šventę dosniai parėmė ,,Draugo“ bendrovės pirmininkas E. Tamulis. Kad apie renginį sužinotų viso rajono gyventojai, prie paviešinimo mielai prisidėjo Gediminas Lipnevičius ir ši informacija buvo patalpinta sa
vaitraštyje ,,Radviliškio kraštas“. Reikia pažymėti, kad šaltis padarė savo – šventėje dalyvavo nedaug žiūrovų. Šachmatų pirmenybėse varžėsi aštuoni sportininkai. Varžybos vyko ratų sistema. Vyrų grupėje pirmą vietą užėmė G. Pabilionis, antrą – A. Vitartas, trečią – D. Dargužas. Vaikų grupėje pirmą vietą užėmė G.Puidokas, antrą – D. Urbonavičius. Nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais prizais ir medaliais. Pertraukose tarp žaidimų bei saviveiklininkų pasirodymų dalyviai skanavo bendruomenės šeimininkėlių paruoštais valgiais. G. Pabilionis

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019