Socialiniai tinklai

Sportas

Baisogalos „Auridana“ – Mažų miestelio krepšinio lygos prizininkė

Paskelbta

data

2002 m. Baisogaloje susibūrė vyrų krepšinio komanda „Auridana“. Per gyvavimo laikotarpį, trunkantį jau 15 metų, komanda dalyvavo įvairiuose krepšinio turnyruose, ne kartą tapo jų nugalėtoja ar prizininke. Komandai savo gretose pavyksta išlaikyti pagrindinių žaidėjų branduolį, o tai padeda tiesti ilgą pergalių kelią. Prieš du metus „Auridana“ tapo Mažų miestelių krepšinio lygos (MMKL) nugalėtoja – pergalingai žengė pirmyn tarp 46  lygos komandų. 2016 m. stipri Kazlų Rūdos ekipa „Regusa“, savo gretose turinti keletą krepšininkų, ilgus metus rungtyniavusių LKL, atvykusi į Baisogalą nugalėjo čempionus – užimta antroji vieta. 2016 m. sezone Mažų miestelių krepšinio lygoje žaidė 36 krepšinio komandos.

2016–2017 metų čempionate  MMKL lyga užregistravo 42 vyrų komandas.

Šiame sezone gana užtikrintai rungtyniavo Elektrėnų savivaldybės krepšinio komanda Beižionių „Gija“, kurie po trijų susitikimų atkrintamosiose varžybose buvo pranašesni  už „Auridanos“ vyrus. Pažymėtina, kad atkrintamosiose Beižionių komanda neįtikėtinai gerai rungtyniavo išvykose –  žaisdama varžovų aikštėse beižioniškių komanda nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.  Pernykštė turnyro nugalėtoja Kazlų Rūdos „Regusa“ tai pat labai sėkmingai yrėsi pirmyn, bet su Baisogalos komanda pasitikrinti jėgų jiems jau neteks.

Dėl trečios vietos Palangos sporto arenoje šiemet „Auridana“ susitiko su gerai pažįstama Narvydžių „Kuršastos“ komanda.  Ankstesnėse varžybose su žemaičiais iš Narvydžių dažniau laimėjo baisogališkiai – dvi rungtynes iš trijų. Kas nugalės šį kartą?

Šeštadienio (balandžio 29 d.) varžybos Palangoje buvo tiesiogiai transliuojamos per Delfi televiziją. Matėme, kaip „Auridana“ nesunkiai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi lyderio vaidmens, todėl intrigos nebuvo. Laimėta trečioji vieta rezultatu 79:55 (20:16, 23:14, 28:16, 18:9). Gerai žaidė komandos kapitonas Juozas Blažys, pasikeisdamas su kitu „centru“ Ryčiu Benaičiu, – surinko 19 taškų, Laimonas Kutra – 17, Martynas Mikšys sumetė 13.

Varžybų finale susitiko mums pažįstama Beižionių „Gija“ su kito diviziono nugalėtoja Kazlų Rūdos „Regusa“. Pastaroji savo grupėje šią žiemą buvo pralaimėjusi tik vieną kartą.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova, nors „Regusos“ žaidėjų meistriškumas jautėsi. Trečiame kėlinyje „Gija“ pradėjo išsikvėpti ir jį pralaimėjo resultatu 23:11. Ketvirtame kėlinyje irgi dominavo „Regusa“, kėlinį laimėjo rezultatu  26:18. Rungtynės apytuštėje sporto arenoje baigėsi rezultatu 87:69. Tad Kazlų Rūdos vyrai grįžta namo MMKL 2016–2017 metų  sezono nugalėtojų taure.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Futbolo turnyre A. Ligeikos atminimui paminėti pirmosios dvi vietos atiteko Radviliškiui

Paskelbta

data

Naujametiniame salės futbolo turnyre A. Ligeikos atminimui paminėti dalyvavo 11 komandų.

,,Kesgvytis Cup” pirmos dvi vietos atiteko Radviliškiui.

I vieta Radviliškis (mėlyni)

II vieta Radviliškis (balti)

III vieta Dembava

IV vieta Panevėžys 97/98

Daugiau informacijos iš turnyro artimiausiu metu.

FSK Radviliškis informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Vaikų futbolo turnyre apdovanoti visi varžybų dalyviai!

Paskelbta

data

Radviliškio sporto arenoje vyko naujametinis vaikų U 10 futbolo turnyras ,,Regejus Cup”.

Varžybose dalyvavo 12 komandų. Net keturios buvo Radviliškio ŠSPC berniukų ekipos, trys Pasvalio, dvi iš Kretingos, po vieną iš Pakruojo, Dembavos bei Joniškėlio.

Turnyre rezultatai nebuvo fiksuojami ir visi varžybų dalyviai už įdėtas pastangas aikštelėje buvo apdovanoti medaliais

Ačiū UAB ,,REGEJUS”, kad esate kartu.

FSK Radviliškis informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi