Socialiniai tinklai

Sportas

Baisogalos „Auridana“ – Mažų miestelio krepšinio lygos prizininkė

Avatar

Paskelbta

data

2002 m. Baisogaloje susibūrė vyrų krepšinio komanda „Auridana“. Per gyvavimo laikotarpį, trunkantį jau 15 metų, komanda dalyvavo įvairiuose krepšinio turnyruose, ne kartą tapo jų nugalėtoja ar prizininke. Komandai savo gretose pavyksta išlaikyti pagrindinių žaidėjų branduolį, o tai padeda tiesti ilgą pergalių kelią. Prieš du metus „Auridana“ tapo Mažų miestelių krepšinio lygos (MMKL) nugalėtoja – pergalingai žengė pirmyn tarp 46  lygos komandų. 2016 m. stipri Kazlų Rūdos ekipa „Regusa“, savo gretose turinti keletą krepšininkų, ilgus metus rungtyniavusių LKL, atvykusi į Baisogalą nugalėjo čempionus – užimta antroji vieta. 2016 m. sezone Mažų miestelių krepšinio lygoje žaidė 36 krepšinio komandos.

2016–2017 metų čempionate  MMKL lyga užregistravo 42 vyrų komandas.

Šiame sezone gana užtikrintai rungtyniavo Elektrėnų savivaldybės krepšinio komanda Beižionių „Gija“, kurie po trijų susitikimų atkrintamosiose varžybose buvo pranašesni  už „Auridanos“ vyrus. Pažymėtina, kad atkrintamosiose Beižionių komanda neįtikėtinai gerai rungtyniavo išvykose –  žaisdama varžovų aikštėse beižioniškių komanda nepralaimėjo nė vienerių rungtynių.  Pernykštė turnyro nugalėtoja Kazlų Rūdos „Regusa“ tai pat labai sėkmingai yrėsi pirmyn, bet su Baisogalos komanda pasitikrinti jėgų jiems jau neteks.

Dėl trečios vietos Palangos sporto arenoje šiemet „Auridana“ susitiko su gerai pažįstama Narvydžių „Kuršastos“ komanda.  Ankstesnėse varžybose su žemaičiais iš Narvydžių dažniau laimėjo baisogališkiai – dvi rungtynes iš trijų. Kas nugalės šį kartą?

Šeštadienio (balandžio 29 d.) varžybos Palangoje buvo tiesiogiai transliuojamos per Delfi televiziją. Matėme, kaip „Auridana“ nesunkiai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi lyderio vaidmens, todėl intrigos nebuvo. Laimėta trečioji vieta rezultatu 79:55 (20:16, 23:14, 28:16, 18:9). Gerai žaidė komandos kapitonas Juozas Blažys, pasikeisdamas su kitu „centru“ Ryčiu Benaičiu, – surinko 19 taškų, Laimonas Kutra – 17, Martynas Mikšys sumetė 13.

Varžybų finale susitiko mums pažįstama Beižionių „Gija“ su kito diviziono nugalėtoja Kazlų Rūdos „Regusa“. Pastaroji savo grupėje šią žiemą buvo pralaimėjusi tik vieną kartą.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova, nors „Regusos“ žaidėjų meistriškumas jautėsi. Trečiame kėlinyje „Gija“ pradėjo išsikvėpti ir jį pralaimėjo resultatu 23:11. Ketvirtame kėlinyje irgi dominavo „Regusa“, kėlinį laimėjo rezultatu  26:18. Rungtynės apytuštėje sporto arenoje baigėsi rezultatu 87:69. Tad Kazlų Rūdos vyrai grįžta namo MMKL 2016–2017 metų  sezono nugalėtojų taure.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Radviliškio sunkiaatlečių pasiekimai

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019