Pažintį interneto svetainėje vainikavo plėšimas

Šių metų rugpjūčio 22 d. Šiauliuose, ties P. Višinskio biblioteka esančiu įėjimu į centrinį miesto parką, buvo apiplėštas vaikinas, kuris neteko kuprinės su asmeniniais daiktais ir dviem mobiliaisiais telefonais. Karštais pėdsakais įtariamųjų sulaikyti nepavyko, tačiau atsakomybės išvengti jiems nepavyko ir šiomis dienomis  įtariamieji atsidūrė areštinėje. Po pusantro mėnesio kruopštaus darbo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnams pavyko nustatyti įtariamųjų asmenybes ir gyvenamąsias vietas. Spalio 8-ąją jie buvo sulaikyti. 23 ir 26 metų šiauliečiams dėl plėšimo pareikšti įtarimai.

                      19-metis nukentėjusysis nusikaltimo objektu buvo pasirinktas neatsitiktinai. Pažinčių portale jis pasiskelbė ieškantis draugo. 23 metų  už viešosios tvarkos pažeidimą ir transporto priemonės vairavimą išgėrus teistas kuršėniškis, šiuo metu gyvenantis Šiauliuose, atsiliepė į kvietimą. Tačiau visai ne vardan draugystės, o  surezgęs nusikalstamą planą.

                       Vėlų vasaros vakarą buvo susitarta susitikti prie Šiaulių centrinio parko. Į susitikimą 23 metų vaikiną atlydėjo 26 metų jo pažįstamas, kuris iš pradžių laikėsi atokiau. Tiesiog buvo taip sutarta: vienas prieis ir pakvies jaunuolį pasivaikščioti į parką, kitas – prieis vėliau. Kai kapišonu užsimaukšlinęs  bendrininkas priartėjo prie susitikusiųjų,  prasidėjo 19-mečio egzekucija. Vienas jų nukentėjusįjį laikė, kitas – smūgiavo, reikalaudamas    atiduoti visus daiktus, ir  pargriovė jį ant žemės. Vėliau medikai 19-mečiui konstatavo poodines veido, galvos  ir rankų kraujosruvas,  nubrozdinimus, kurie sukėlė  nežymų sveikatos sutrikdymą. Užpultasis neteko kuprinės su įvairiais asmeniniais daiktais ir 45 eurais bei kišenėje buvusių dviejų telefonų IPHONE7 ir SAMSUNG GALAXY S3. Nukentėjusysis patyrė 478 eurų turtinę žalą.  Pavogtuosius pinigus įtariamieji tarpusavyje pasidalijo, kuprinę su joje buvusiais dokumentais ir kitais jiems nereikalingais daiktais išmetė. Pavogtieji telefonai kratos metu buvo rasti namuose pas 26 metų įtariamąjį. 

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Apžvalgos

Paskutinė vasaros diena. „Radviliškio krašto bendruomenės“ patalpose maloni prieblanda. Po ranka „Komunizmo aušros“ 1977-10-12d. (trečiadienio) Nr.41. Startinė pozicija…