Socialiniai tinklai

Aktualijos

Pastebėjimai apie deputatus

Avatar

Paskelbta

data

Turiu galimybę palyginti Radviliškio ir Raseinių savivaldybių tarybų darbą ir aplinką. Pradėsiu nuo kaimynų.
Raseiniai, 2019 m. rugpjūčio 28 d., 10 val. Į didelę stačiakampio formos salę susirinko posėdžio dalyviai. Deputatų kaip ir pas mus – dvidešimt penki. Priekyje ant pakylos – meras ir sekretoriato atstovai. Kairėje, p Vyčiu, atskirai sėdi vicemeras ir Savivaldybės administracijos direktorė. Toje pusėje opozicija ir kiti deputatai. Dešinėje, po Raseinių herbu – Lūšimi – pozicija. Pozicija ir opozicija sėdi vieni prieš kitus. Už skersinio praėjimo kėdės išdėstytos mums įprasta tvarka. Dešinę ir kairę puses skiria praėjimas. Kairėje – Savivaldybės skyrių vadovai, specialistai, įvairių tarnybų atstovai ir rajono seniūnai. Dešinėje – vieta žiniasklaidos atstovams ir kitiems asmenims. Negaištant laiko patvirtinama dienotvarkė. Sprendimų projektus pateikia juos rengę specialistai, kurie atsakinėja į klausimus.
Deputatų apranga – vasariška, keli baltų marškinėlių dėvėtojai pamiršta išjungti telefonus. Deputačių damų tarpe madingi žalios spalvos aprėdai.
Posėdžio eiga sklandi, jam virtuoziškai diriguoja meras V. Bautronis. Opozicijos pasisakymai skirti daugiau narcisistinei savireklamai nei rūpesčiu gyventojais ir einamais aktualiais klausimais. Tai mano nuomonė, o nuomonė – ne faktas.
Radviliškis, 2019 m. rugpjūčio 29 d. Posėdis, turėjęs prasidėti 13 val., dėl techninių kliūčių  užtrunka. Net suprakaitavę darbuojasi techniniai darbuotojai. Tribūnoje – vicemeras M. Pauliukas. Jis pademonstruos neeilinius gebėjimus vesti posėdį net ir sudėtingomis sąlygomis, ir atliks tai ženkliai geriau nei meras.
Jam iš dešinės (žvelgiant iš salės) Moteris Saulė, iš kairės – juristas A. Matuzevičius. Deputatai susėdę taip, kad nesuprasi, kur pozicija, o kur opozicija, nors, tiesą pasakius, aš abejoju, ar opozicija apskritai yra. Posėdžio metu sužinau naujieną – tarp „Radviliškio šiluma“ akcininkų esama ir privačių asmenų.
Tribūnoje tai  Moteris Saulė, tai juristas kartas nuo karto pažaidžia mobiliaisiais telefonais, taip demonstruodami nepagarbą deputatams ir posėdžio dalyviams. Nusišalinimų metu kažkur ilgam prapuola deputatas J. Baublys. Suprantu, visko pasitaiko.
Posėdyje aktyviai dirba tik du deputatai – Z. Žvikienė ir G. Lipnevičius. Jų dalykiški, konkretūs paklausimai ir pasisakymai dažnai nesulaukia tinkamo atgarsio ar atsakymų, ypač, jei ko nors klausiama Moters Saulės. Tuomet prasideda žaidimas, kurį mėgsta meras: „Atsakymą gausite raštu“.
Iš šio posėdžio išsinešu vieną itin svarbią išvadą. Radviliškio konservatoriams daug svarbiau turėti prestižinį, mažai naudojamą stadioną, bet ne vaikų užimtumas ir sveikata (stadionu naudotis vaikams, turintiems laisvo laiko draudžiama). Apibendrinimų nebus. Asmeniškai man patiko raseiniškių projektų pristatymo būdas.

Vytautas MIKALAUSKIS


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Teisę vairuoti praradęs, radviliškietis įkliuvo vėl

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 17 d. 6.46 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g.,
sustabdytas automobilis OPEL ASTRA, vairuojamas vyro, gimusio 1959 m.,
kuriam 2018-09-03 Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų
sprendimu atimta teisė vairuoti transporto priemones 2 metams ir 8
mėnesiams.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Namuose rastas vyro lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 18 d. 20.33 val. Radviliškio rajone Tyruliuose, Liepų g.,
namuose, rastas vyro, gimusio 1972 m., lavonas be išorinių
sužalojimų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019