Paskutinis žodis per Didįjį penktadienį

Praeitą penktadienį, balandžio 30 d., Apeliacinio teismo trijų teisėjų kolegija išklausė paskutinį A. Čepononio žodį. Didįjį penktadienį į teismą Radviliškio rajono savivaldybės meras atvyko vienas. Be artimiausių jo aplinkos žmonių. Be kitų kaltinamųjų, kurie jį nuolat lydėjo jau kelerius metus besitęsiančioje baudžiamojoje byloje.
Griežti Temidės tarnai išklausė trumpą kalbą. Charizma ir iškalba garsėjantis A. Čepononis nesugebėjo žvelgti į aukščiau sėdinčiųjų rūsčius veidus, tad kalba buvo labai trumpa.
„Aš nekaltas. Viską dariau, nes vykdžiau mero tiesiogines funkcijas. Prokuroro skundą prašau atmesti.“ Tik tiek save gindamas teiškošė per dantis tyliai šnabždėdamas A. Čepononis. Dingo tas viešojo intereso gynimo faktorius, kuriuo jis bandė manipuliuoti Šiaulių apygardos teisme. Ir jokios kaltės suvokimo, kai savo kabinete kartu su kitais asmenimis spaudė privačios įmonės darbų vadovą pasirašyti ant darbų atlikimo aktų. Skaitytojams primename, kad toje pačioje byloje savo kaltę yra pripažinę ir jau nuteisti konservatoriai R. Juzukonis ir K.Čiūdaras, A.Juodis bei R.Eigminas. Ar nuteistųjų gretas papildys A.Čepononis, sužinosime gegužės 15dieną, kai teismas paskelbs savo verdiktą.
Bus daugiau

Marius Aleksiūnas

Total
0
Dalinasi
Related Posts