Pasaulinę ligonių dieną – sergantiems palinkėta sveikatos

Vasario 11-ąją Pasauline ligonių diena paskelbė popiežius Jonas Paulius II. Nuo 1993 m. kiekvienais metais visuomenė raginama nelikti abejinga sergančiųjų kančioms, apmąstyti, ką žmogui reiškia sveikata, darna su savimi ir supančiu pasauliu.

Jau tapo tradicija, kad Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vaikų dienos centras „Ąžuoliukas“ kartu su Radviliškio visuomenės sveikatos biuru organizuoja Pasaulinės ligonių dienos paminėjimo akciją, kurios metu lankosi Radviliškio ligoninėje, įteikia pacientams savo rankų darbo pagamintus darbelius, šiltai linkėdami sveikatos, stiprybės bei ryžto įveikti užklupusius sunkumus, o juos supantiems artimiesiems – vilties ir tikėjimo.

Šiemet, pandemijos akivaizdoje, šios dienos paminėjimas ypač svarbus ir prasmingas. Dėl karantino ligonių aplankyti vaikai negali, tačiau VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai nori priminti visiems, kaip svarbu yra saugoti ir stiprinti savo sveikatą, geru žodžiu palaikyti sergančius žmones bei jų artimuosius, medikus, kovojančius su ligomis, nes kartais šiltas žodis atstoja vaistą, todėl RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ lankytojai šią dieną siunčia savo rankų darbo širdeles ir linki visiems SVEIKATOS.

Pasaulinės ligonių dienos paminėjimo akcija organizuota įgyvendinant akredituoto RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ pilietiškumo ugdymo veiklas.

Informaciją parengė RPBSPC VDC „Ąžuoliukas“ socialinės darbuotojos

Total
2
Dalinasi
Related Posts