Socialiniai tinklai

Aktualijos

Onutė iš Kalnelio Gražionių

Avatar

Paskelbta

data

Kalnelio Gražionių kaime gyvena tokia Onutė. Liepos 20 d. jai sukaks 79 m. Nežiūrint į jos amžių, ji dar visur suspėja. Onutė ne tik prižiūri sunkiai vaikščiojančią draugę, bet ir tvarkosi savo darže, šiltnamyje, padeda mūsų daugiabučio namo kaimynams, padeda visiems kaimo žmonėms, kurie paprašo pagalbos. Ji mezga, siuva. Reikia kokį rūbą pasiūt ar pataisyt – prašom Onutės. Ne  kartą ji pagelbėjo kultūros namams siuvant rūbus. Kaimynui sulūžo tvora, Onutė sutvarkys. Reikia kam nors malkas sukapoti ar sukrauti Onutė jau čia. Reikia kam daržą apvagot Onutė padės. Pati ir namo kiemą sutvarko. Susirgo kaimynas Onutė pagelbės. Jokios laidotuvės neapsieis be Onutės pagalbos. Nesvarbu, kad jau gražaus amžiaus sulaukė, ji mielai eina į koncertus, vyksta į rajone vykstančius renginius. O 2019 m. vasarą su „Radviliškio krašto bendruomene“ pabuvojo Palangoje, Nidoje, Anykščiuose, Venspilyje, Klaipėdoje. Kai daug veiklos, tai ir ligos nepuola, energijos nestokoja Onutė. Paprasta, nuoširdi, be pykčio, be pavydo jausmo – tokia jau ta kaimynė Onutė.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Apylinkių rinkimų komisijų pirmininkai pasižadėjo sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijose

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 2 d. Radviliškio rajono savivaldybėje rašytinius pasižadėjimus davė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimų apylinkių komisijų pirmininkai.

Pasirašydamas po priesaikos tekstu kiekvienas apylinkės rinkimų komisijos pirmininkas pasižadėjo „būti ištikimas (ištikima) Lietuvos Respublikai, laikytis jos Konstitucijos ir įstatymų, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijoje ir susilaikyti nuo poelgių, pažeidžiančių įstatymus ir žmogaus teises“.

Nuo šios dienos jie pradėjo eiti apylinkės rinkimų komisijos pirmininkų pareigas ir vadovauti šių rinkimų apylinkių komisijoms.

Apylinkės rinkimų komisijos nariai iš savivaldybės rinkimų komisijos gavę rinkimų apylinkės rinkėjų sąrašus, sudaro sąlygas su jais susipažinti rinkėjams bei atstovams rinkimuose, platina rinkėjams pranešimus apie rinkimus, sudaro rinkėjų, kurie balsuos namuose, sąrašą, informuoja savivaldybės rinkimų komisiją apie rinkimų apylinkės rinkėjų sąraše pastebėtus netikslumus.

Jie taip pat VRK nustatyta tvarka organizuoja balsavimą specialiuose balsavimo punktuose visose rinkimų apylinkės teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose ir bausmių vykdymo įstaigose, taip pat organizuoja rinkėjams balsavimą namuose.

Apylinkės rinkimų komisijos yra atsakingos už tai, kad laiku būtų parengtos balsavimo patalpos, slapto balsavimo kabinos ir balsadėžės. Rinkimų dieną organizuoja balsavimą rinkimų apylinkėje, skaičiuoja balsus, pildo balsų skaičiavimo protokolus, perduoda protokolų duomenis savivaldybės rinkimų komisijai ir rūpinasi kitais jiems paskirtais darbais.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimai vyks balandžio 11 d.

VRK informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose pareigūnų sustabdytas vairuotojas pateikė brolio vairuotojo pažymėjimą

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 8 d. 14.50 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, patikrinti sustabdyto
automobilio BMW 525 vairuotojas, gim. 1998 m., neturėdamas teisės
vairuoti tos rūšies transporto priemonės, policijos pareigūnams
pateikė brolio, gim. 2000 m. vardu išduotą vairuotojo pažymėjimą.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi