Nužudyto vyro pasigedo sesuo, įvykio aplinkybės miglotos

Šiaulių apskr. VPK policijos tyrėjai aiškinasi nužudymo aplinkybes Radviliškio mieste. Kaip informuoja Policijos departamentas, lapkričio 4 d., apie 12 val. 40 min., Radviliškyje, Stiklo g., bute, rastas mirusio 55 metų vyro kūnas su smurto žymėmis. Neblaivus (1,16 prom.) 47 metų įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Kaip informuoja Šiaulių apygardos prokuratūra, įtariamajam paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimas trims mėnesiams. Prokuratūros prašymą teismas tenkino penktadienį. Pasak prokuratūros ir policijos atstovų, įtariamasis Lietuvos ir užsienio teisėsaugai labai gerai žinomas, keturiolika kartų teistas už įvairius smurtinius nusikaltimus, vagystes.

Kol vyksta tyrimas, teisėsauga nuo platesnių komentarų susilaiko, įvykio aplinkybės labai miglotos. Kaip pasakoja policijos atstovai, nužudytojo pasigedo sesuo. Kelias dienas negalėjusi susisiekti su broliu telefonu, atėjusi prie buto išgirdo, kad viduje skamba telefonas. Patekti į butą padėjo ugniagesiai, pareigūnai nužudytąjį kruvinu veidu rado pasliką ant grindų. Mirties aplinkybės iki šiol nėra žinomos, įtariama, kad sužalojimai buvo smurtiniai.

Tai jau antras nužudymas per labai trumpą laiką Šiaulių apskrityje, kur įtariamaisiais tapo Lietuvos ir užsienio teisėsaugai gerai žinomi asmenys. Policija nesiima vertinti, bet neatmeta galimybės, kad dėl pandemijos į šalį iš užsienio grįžo ne vienas kriminalinę praeitį turintis asmuo.

Algirdas BALKYS

Total
12
Dalinasi
Related Posts