Gyventojai skundžiasi Radviliškiečių skundai dėl ledo šaligatvių

Pastarąjį mėnesį spaudžiant šaltukui  bei dažnai sningant, Radviliškio gyventojai  priversti  vaikščioti apledėjusiais šaligatviais, o vairuotojai – išbandyti ledo bei sniego gatves.

Eiti šaligatviais – pavojinga

Radviliškiečiai, paskambinę į  savaitraščio „Radviliškio kraštas“   redakciją skundėsi sunkiai įveikiamu miesto centru. „Ne vienas žmogus  griuvo netoli prekybos centro „Tau“,- einant šio prekybos centro link, ant  kelio  sluoksnis  sniego, o po juo  –  ledas, žmonės jo nemato ir griūna. Esant tokiai tvarkai mieste tikrai padaugės darbo chirurgams“,- skundėsi gyventojai.

Kodėl ne tik šalutinės gatvės sunkiai įveikiamos pėstiesiems ir vairuotojams, bet ir centre esantys šaligatviai, pasiteiravome  Radviliškio miesto seniūno E. Mončausko.

Seniūno komentaras

„Reikia atsiminti, jog dabar žiema ir žmonės patys privalo saugotis – mes kiekvieno leduko nenudaužysime.  Jau nuo rudens trūksta žmonių miestui tvarkyti. Anksčiau už pašalpas ateidavo dirbti socialiai remtini gyventojai – kad ir nedaug tokių darbuotojų  buvo, tačiau  palaikyti tvarką buvo lengviau – jie žiemą ir ledą nukapodavo, ir šaligatvius nuvalydavo. Dabar šaligatvius valo aštuonios valytojos – jos visos turi savo plotus, daugiau pasitelkiame technikos. Tačiau dabar matome, kad  ir technika, gavusi didesnį krūvį, pradeda gesti.  Daugiau valome centrines miesto gatves, kaip visada, barstome druską. Aišku, gyventojai norėtų, kad būtų nuvalytos  visos gatvės ir visi šaligatviai, tačiau  tokių galimybių seniūnija neturi“,- sakė apie prastai valomas gatves bei šaligatvius  Radviliškio miesto seniūnas E. Mončauskas.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts