Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nuotaikinga Padėkos ir sporto šventė Pociūnėliuose

Avatar

Paskelbta

data

Padėkos ir sporto šventė mūsų mokykloje jau tradicinė. Šiemet ji organizuota birželio 2d. mokyklos stadione, skirta Sporto metams. Šventės scenarijų kūrė bei renginį vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušrelė Slabokienė ir muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė. 

Šventės svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Kazimieras Augulis, į renginį atvykę su dovanomis, pasveikinę mokyklos bendruomenę. Sveikinimo žodį tarė Pociūnėlių parapijos klebonas Kęstutis Švabinskas, mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas. Direktorius, pavaduotojas ir klasių auklėtojai įteikė padėkos raštus, diplomus 6 – 9 klasių mokiniams, dalyvavusiems rajoniniuose, regioniniuose, respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose bei projektuose, taip pat tiems, kurie gerai mokėsi, puikiai lankė mokyklą, aktyviai įsijungė į popamokinius renginius, į socialinę veiklą. Vaikus pasveikino klasių auklėtojai Danutė Garuckienė, Aldona Maračauskienė, Darius Kilys, Eugenija Gietienė, taip pat būrelių vadovai. Nemažai padėkos raštų ir pažymėjimų įteikta mokytojams, rengusiems mokinius įvairiems konkursams, projektams, šventėms. Padėkota šventės rėmėjams: Rimantui Garuckui, Jurui Sadzevičiui, Aivarui Rimkui, Aurelijui Sadzevičiui, Arūnui Čižauskui, VšĮ ,,Kretingos maistas“.

Meninę programą parengė mokyklos merginų vokalinis ansamblis, dainavęs dainą bei pašokęs ,,Robotukų šokį“ (muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė, informacinių technologijų mokytojas Mantas Jasiukaitis), 6 klasės berniukai (klasės auklėtoja Danutė Garuckienė), nuotaikingai šokę pagal Manto dainą ,,Šiandien tu man graži“. Šventėje į dangų kilo aitvarai, pagaminti pačių mokinių rankomis (technologijų mokytojai Diana Masiliūnienė ir Bronius Poškevičius).

Pirmoji šventės dalis buvo skirta padėkojimui, o antroji – sportui. Sportines rungtis organizavo istorijos mokytojas Gintautas Dūdėnas ir kūno kultūros mokytojas Darius Kilys. Varžėsi 1 – 9 klasių mokinių mišrios komandos ,,Ereliai”, ,,Laukiniai šernai”, ,,Juodieji piratai” ir mokytojų komanda ,,Avantiūristai” (į šią komadą įsijungė ir keli dešimtokai). Rungtys buvo įvairios: krepšinis, kvadratas, virvės traukimas, šaudymas, strėlyčių mėtymas, rankų lenkimas, girų kilojimas. O kokios estafetės! Jos nepaliko abejingų!

Pasibaigus rungtims paaiškėjo, kad sportuoti geriausiai sekėsi komandai ,,Laukiniai šernai“. Mokytojų komandai ypač sekėsi traukti virvę! Rankų lenkimo rungtyje stipriausias buvo Benas Peteraitis (10 kl.), o girą daugiausia kartų iškėlė Airidas Banevičius (9 kl.). Stipriausieji apdovanoti medaliais, atminimo dovanėlėmis, išdalinta labai daug saldžių prizų!

Šventės svečiai, organizatoriai, teisėjai, fotografė buvo apdovanoti meniškais moliniais medaliais, kuriuos sukūrė mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas. Visus renginio dalyvius ledais vaišino Grinkiškio kredito unija (vadovė Jolanta Mižutavičienė).

Padėkos ir sporto šventė – įsimintinas renginys, dovanojęs daug gerumo, dėmesio, linksmų akimirkų, o taip pat paskelbęs mokslo metų pabaigą.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019