Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nuotaikinga Padėkos ir sporto šventė Pociūnėliuose

Avatar

Paskelbta

data

Padėkos ir sporto šventė mūsų mokykloje jau tradicinė. Šiemet ji organizuota birželio 2d. mokyklos stadione, skirta Sporto metams. Šventės scenarijų kūrė bei renginį vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušrelė Slabokienė ir muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė. 

Šventės svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Kazimieras Augulis, į renginį atvykę su dovanomis, pasveikinę mokyklos bendruomenę. Sveikinimo žodį tarė Pociūnėlių parapijos klebonas Kęstutis Švabinskas, mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas. Direktorius, pavaduotojas ir klasių auklėtojai įteikė padėkos raštus, diplomus 6 – 9 klasių mokiniams, dalyvavusiems rajoniniuose, regioniniuose, respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose bei projektuose, taip pat tiems, kurie gerai mokėsi, puikiai lankė mokyklą, aktyviai įsijungė į popamokinius renginius, į socialinę veiklą. Vaikus pasveikino klasių auklėtojai Danutė Garuckienė, Aldona Maračauskienė, Darius Kilys, Eugenija Gietienė, taip pat būrelių vadovai. Nemažai padėkos raštų ir pažymėjimų įteikta mokytojams, rengusiems mokinius įvairiems konkursams, projektams, šventėms. Padėkota šventės rėmėjams: Rimantui Garuckui, Jurui Sadzevičiui, Aivarui Rimkui, Aurelijui Sadzevičiui, Arūnui Čižauskui, VšĮ ,,Kretingos maistas“.

Meninę programą parengė mokyklos merginų vokalinis ansamblis, dainavęs dainą bei pašokęs ,,Robotukų šokį“ (muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė, informacinių technologijų mokytojas Mantas Jasiukaitis), 6 klasės berniukai (klasės auklėtoja Danutė Garuckienė), nuotaikingai šokę pagal Manto dainą ,,Šiandien tu man graži“. Šventėje į dangų kilo aitvarai, pagaminti pačių mokinių rankomis (technologijų mokytojai Diana Masiliūnienė ir Bronius Poškevičius).

Pirmoji šventės dalis buvo skirta padėkojimui, o antroji – sportui. Sportines rungtis organizavo istorijos mokytojas Gintautas Dūdėnas ir kūno kultūros mokytojas Darius Kilys. Varžėsi 1 – 9 klasių mokinių mišrios komandos ,,Ereliai”, ,,Laukiniai šernai”, ,,Juodieji piratai” ir mokytojų komanda ,,Avantiūristai” (į šią komadą įsijungė ir keli dešimtokai). Rungtys buvo įvairios: krepšinis, kvadratas, virvės traukimas, šaudymas, strėlyčių mėtymas, rankų lenkimas, girų kilojimas. O kokios estafetės! Jos nepaliko abejingų!

Pasibaigus rungtims paaiškėjo, kad sportuoti geriausiai sekėsi komandai ,,Laukiniai šernai“. Mokytojų komandai ypač sekėsi traukti virvę! Rankų lenkimo rungtyje stipriausias buvo Benas Peteraitis (10 kl.), o girą daugiausia kartų iškėlė Airidas Banevičius (9 kl.). Stipriausieji apdovanoti medaliais, atminimo dovanėlėmis, išdalinta labai daug saldžių prizų!

Šventės svečiai, organizatoriai, teisėjai, fotografė buvo apdovanoti meniškais moliniais medaliais, kuriuos sukūrė mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas. Visus renginio dalyvius ledais vaišino Grinkiškio kredito unija (vadovė Jolanta Mižutavičienė).

Padėkos ir sporto šventė – įsimintinas renginys, dovanojęs daug gerumo, dėmesio, linksmų akimirkų, o taip pat paskelbęs mokslo metų pabaigą.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi