Nuaidėjo Auksinių vestuvių šventė

Rugpjūčio 24 d. Burbiškio dvare vyko jau ketvirtą kartą Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus organizuota Auksinių vestuvių šventė.

Idėja pagerbti tais metais Radviliškio rajone susituokusias poras kilo prieš ketverius metus. Beje, ši tradicija jau senokai gyvuoja Lenkijos respublikoje.
Poras, drauge meilėje bei santarvėje išgyvenusias 50 metų, sveikino Radviliškio parapijos klebonas Tadas Rudys, rajono vadovai bei seniūnai.
Šventėje pasveikintos dvidešimt keturios poros, viena pora pasveikinta deimantinių vestuvių proga – Radviliškyje gyvenantys Felicija ir Valentinas Žekniai.
Baisogalos seniūnijoje gyvenančios poros: Kazimiera ir Janina Česnakai, Vaclovas Rimantas ir Rima Alvyra Stulginskai, Juozas ir Valerija Vėtos.
Radviliškyje gyvenančios poros: Stanislovas ir Danutė Kupčiūnai, Antanas ir Bronislava Timinskai, Romaldas ir Gražina Teresė Jurėnai, Bronius ir Irena Vazniai, Vytautas ir Marija Valantinavičiai, Henrikas ir Germina Ona Margaičiai, Romualdas ir Irena Šilkūnai, Simonas Vytautas ir Zita Budreckiai, Raimundas ir Regina Bakučiai, Vincentas ir Elena Miliauskai, Petras ir Zita Regina Daujotai, Jonas ir Anastazija Vaitkai, Vytautas ir Danutė Nakučiai, Vytautas ir Janina Špakavičiai, Antanas ir Aniceta Janulioniai, Jonas Viktoras ir Vanda Paliūnai.
Šeduvos seniūnijoje gyvenantys Povilas ir Gedrutė Strepetkos, Aukštelkų seniūnijoje gyvenantys Julius ir Regina Savickiai, Skėmių seniūnijoje gyvenantys Virgaudas Petras ir Elena Zina Lapinskai; Šiauliuose gyvenantys Kazimieras Eugenijus ir Angelika Jūratė Dauskurdai.
Į Auksinių vestuvių šventę atvykęs „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius pasidžiaugė gražiu renginiu, nuoširdžiai pasveikino savo kaimynus  Vincentą ir Eleną Miliauskus su gražiu santuokos jubiliejumi ir visiems jaunavedžiams palinkėjo dar daug gražių bendro gyvenimo metų.
Į Auksinių vestuvių šventę susirinkusius  jaunavedžius bei svečius linksmino Seimo narys Vytautas Juozapaitis su žmona Egle. Beje, daugelis šventės dalyvių pastebėjo, kad  maestro geriau sekasi dainuoti nei dirbti Seime.
Auksinių vestuvių šventėje vyravo geros emocijos, į šventę susirinko ypač gausus būrys giminių, draugų, norinčių pasveikinti jaunavedžius.
P.S.
Beje, ši graži Auksinių vestuvių šventė jau antrus metus virsta  konservatorių partijos šou. Ir šiais metais Burbiškio dvaras virto puikia  „scena“  pasipuikuoti iškiliems šios partijos nariams. Ir tai nenuostabu – juk artėja rinkimai.
Renginys iš Radviliškio „permestas“ į Burbiškio dvarą galimai buvo dėl tos priežasties, jog parodytų rajono gyventojams, kad dvaras labai svarbus rajonui ir į jį reikia  nemažai investuoti. Antroji priežastis – mažiau atvyks „svetimųjų“. Ir šį kartą, kaip ir praėjusiais metais, į šventę nebuvo pakviesti Tarybos nariai,  kitų partijų Seimo nariai, bendruomenių atstovai. Oficiali priežastis, kodėl jie nebuvo pakviesti, matyt, tokia, kaip pernai – organizatoriai baiminosi, kad susirinks labai daug žmonių ir politikai tik užimtų vietą.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts