Net 100 „Radviliškio krašto bendruomenės“ narių atidarė kurortinį sezoną

Ankstyvą gegužės 27 dienos rytą prie miesto stadiono rinkosi „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, pasiruošę kelionei prie Baltijos jūros. Į pirmąją šiais metais ekskursiją prie jūros bendruomenės nariai vyko net dviem autobusais.

Prie Baltijos išsiruošė ne tik radviliškiečiai, bet ir bendruomenės nariai iš Šniūraičių, Skėmių, Daugėlaičių, Šeduvos, Šiaulių ir kitų gyvenviečių. Pasimatyti su jūra panoro net 100 žmonių!
Atvykus į kurortą, vieni bendruomenės nariai nuskubėjo pasisveikinti su Baltija, kiti pasuko link Palangos bažnyčios, treti mėgavosi Basanavičiaus gatvės atmosfera, dar kiti neskubėdami žingsniavo Birutės kalno link bei patraukė aplankyti Palangos Gintaro muziejaus. Nesvarbu, kas ir kur, svarbiausia, kad saulė ir geras oras poilsiautojus lepino iki pat vakaro. Šilta gegužės saulė nors dar kaip reikiant neįšildė Baltijos vandens, tačiau patys drąsiausi nepabūgo šalto jūros vandens ir drąsiai nėrė į saulėje mirguliuojančias bangas. Ekskursijos dalyviai dėkingi ,,Radviliškio krašto bendruo
menės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už organizuotą kelionę bei suteiktą galimybę apsilankyti nuostabiame Lietuvos pajūryje. Taip pat bendruomenės nariai dėkoja kelionės vadovėms Dovilei Dapkutei bei Rimantei Radavičienei, pasirūpinusioms, kad ekskursijoje visi jaustųsi saugiai, patogiai ir
būtų gerai nusiteikę, už įamžintas akimirkas – bendruomenės fotografui Andriui Litinskui. Kadangi Lietuvoje vasara trumpa, autobusai prie jūros veš bendruomenės narius kiekvieną savaitgalį, jei tik bus norinčiųjų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts