„Tik tau, mano tėveli“

O kaip gi be tėčių? Tėvo diena tokia pat svarbi kaip ir Motinos diena, nes juk tėčiai – taip  pat patys brangiausi mūsų gyvenime, kuriuos reikia apkabinti ir priminti, kaip juos mylite.

Pavartyčių kaimo vaikai nepamiršo pasveikinti ir savo mylimų tėčių. ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos ir Pavartyčių skyrių vadovė Aksana Pelenytė padėjo vaikams pagaminti dovanėles jų tėčiams. Vaikai tėčiams lygiai taip pat aktyviai ir noriai gamino dovanėles, kaip ir mamytėms Motinos dienos proga.

Vaikai  piešė tėčių portretus, fotografavosi sveikinimui, tik vietoje puokščių, padarė mašiną – džipą, atverčiamoje širdelėje įklijavo savo nuotrauką ir rašė sveikinimų, padėkų  žodžius savo mylimiems tėčiams. Vaikai su nekantrumu ir džiaugsmu laukė birželio 4 dienos, kad galėtų įteikti dovanėlę, pasveikinti ir apkabinti savo mylimą tėtį Tėvo dienos proga.

Vaikams labai smagu nudžiuginti savo mamas ir tėčius, jie tada jaučiasi ypatingais. Juk vaikams jų mamytės ir tėveliai – patys mylimiausi žmonės pasaulyje.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Pavartyčių skyriaus informacija
Gedo Pelenio nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts