Nesibaigiančios Vilniaus gatvės asfaltavimo bėdos

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė apie darbus  naujai asfaltuojamoje Vilniaus gatvėje Radviliškyje. Ši viena seniausių miesto gatvių jau asfaltuojama beveik trejus metus – tokios trumpos, vos per 300 metrų, gatvės asfaltavimui tai ilgokas laiko tarpas.

Pirmas Vilniaus gyventojų skundas, pasiekęs Tarybos narį Gediminą Lipnevičių, buvo dėl šaligatvio, gatvės praplatinimo bei per aukštos užvažos. „Šios naujos gatvės šaligatviai nepadengti trinkelėmis, palikta tik smėlio danga. Juk nedaug reikia lėšų, kad šaligatviai būtų padengti trinkelėmis, į namus nesineštų smėlis“,- sakė radviliškiečiai.

Į rekonstruojama Vilniaus gatvę buvo atvykęs ir savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas G. Vičas, kuris patvirtino, kad  šaligatvio išklojimas trinkelėmis  kainuotų tikrai nedaug – apie 10 tūkstančių eurų. Ir buvo susitarta, kad G. Vičas kreipsis į merą ir šių lėšų ieškos savivaldybė iš savo biudžeto.

Pradėjus asfaltuoti Vilniaus gatvę vėl kilo gyventojų nepasitenkinimas – naujoji gatvė suprojektuota per siaura, joje negalės prasilenkti du automobiliai. „Ryte, per pietus šioje gatvėje būna didelis judėjimas, nes beveik visi gyventojai turi automobilius. Visą laiką du automobiliai prasilenkdavo, o rekonstruojama gatvė susiaurėja“,- skundėsi šios gatvės gyventojai. Jų netenkino ir projektuotojų siūlomos „kišenės“, ties kuriomis galėtų prasilenkti automobiliai.

Jie vėl pagalbos kreipėsi į Tarybos narį G. Lipnevičių. Tarybos narys, nuvykęs į Vilniaus gatvę, susitiko su gyventojais bei atvykusiu savivaldybės Statybos skyriaus vedėju G. Viču. Ir vėl buvo pasiektas kompromisas – nuspręsta, kad  gatvės pakraščiai bus padengti skalda ir ji taps bent puse metro platesnė, bus sprendžiamas ir klausimas dėl per aukštos užvažos. „Pagal projektą užvaža turėtų būti 4 centimetrų, o dabar ji per aukšta – siekia net 7 centimetrus. Reikės spręsti klausimą, kaip ją pažeminti“,- sakė Statybos skyriaus vedėjas.

Kovojant už kokybišką Vilniaus gatvės rekonstrukciją, ypač aktyviai gyventojų interesams atstovavo Simas Armonas.

Kad  kilęs  gyventojų šurmulys triukšmas davė gerų rezultatų, rodo dar vienas dalykas, pradžiuginęs gyventojus, – gatvės gale ženkliai praplatintas kelias, palengvinantis įvažiavimą į gretimą gatvę.

„Negali būti, kad  naujai rekonstruojama gatvė būtų su  techniniu šaligatviu žvyro danga – kaip tai atrodys? Džiaugiuosi, kad bendru sutarimu buvo praplatinta Vilniaus gatvė. O taip pat turime atsižvelgti į gyventojų prašymus ir pasirūpinti, kad  Vilniaus gatvėje visi darbai būtų atlikti kokybiškai, gyventojai patenkinti“,- sakė Tarybos narys.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
10
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts