Vandenlenčių parkas Baisogaloje

Birželio 1 d. Baisogaloje atidarytas pirmasis Radviliškio rajone vandenlenčių parkas. Parko atidarymo šventėje dalyvavo daug garbingų svečių ir baisogalių.

Parką pašventino ir saugių pramogų bei Dievo palaimos linkėjo Baisogalos parapijos klebonas Arūnas Urbelis. Šiauliečiai Vaidotas ir Viktorija Palaikiai, FOX SPOT parko atstovai, vieni pagrindinių konsultantų įrengiant vandenlenčių parką,  Baisogalos bendruomenės pirmininkui įteikė gelbėjimosi ratą sakydami, kad tokiems parkams būtina atitikti aukštus saugumo standartus.

Baisogalis Romas Kalvaitis sakė, kad šis projektas skirtas mažinti kaimo ir miesto jaunimo socialinę atskirtį. „Ne paslaptis, kad tokios pramogos dažniausiai yra prieinamos tik miestuose gyvenantiems labiau pasiturinčių tėvų vaikams arba daugiau sau galinčiam leisti jaunimui. Įkurdami Baisogalos tvenkinyje tokį parką tikimės, kad mažesnio miestelio, tokio kaip Baisogala, jaunimas turės galimybę išbandyti, o galbūt ir pamėgti šią labai įdomią pramogą, sportą. Galbūt ateityje čia, Baisogaloje, gims nauja vandenlenčių sporto žvaigždėׅ” – sakė jis. Šis projektas skirtas Baisogalos bendruomenės nariams, visi bendruomenės nariai galės pramogauti nemokamai. Parke dirbs savanoriai Baisogalos bendruomenės nariai. Šiuo metu derinamas jų budėjimo grafikas.

Renginio atidarymo ceremonijoje Baisogalos bendruomenės nariui Kaziui Stroliui įteikta atminimo dovana už bendruomenės renginių, ypač sporto įvykių, fiksavimą.

Pirmieji vandenlenčių parką išbandė Rokas ir Miglė Praninskai, Vaidotas Palaikis ir įrangą pastačiusio rangovo WAKE PARK SYSTEMS pagrindinis atstovas Ričardas Žukas.

Renginyje padėkota visiems, prisidėjusiems prie vandenlenčių parko įkūrimo. Projekto „Vandenlenčių parko įrengimas Baisogalos II tvenkinyje“ vertė – per 46 000 eurų, iš jų per 9 000 eurų padengė Radviliškio rajono savivaldybė, kitos lėšos gautos iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai. Visos lėšos buvo skirtos tik pagrindinei lynų traukimo sistemai įsigyti, tramplynams, vandenlentėms bei sportui reikalingam inventoriui.

Labai daug darbų bendruomenė privalėjo atlikti savo jėgomis ir lėšomis. Padėjo daugybė tiek įmonių, tiek privačių asmenų. Jų dėka buvo sumontuoti lynų traukos sistemos inkarai, paruoštas plaustas montavimo darbams, į paplūdimį atvestas elektros įvadas, pastatytas namukas valdymo spintoms ir inventoriui.

P.S. Daugelis susirinkusiųjų juokavo: „Gerai, kad šį projektą įgyvendino ne Radviliškio rajono savivaldybės administracija, nes kažin, ar būtų užtekę puse milijono“ . 

„Radviliškio krašto“ informacija

K. Strolio nuotr.

Total
23
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts