Socialiniai tinklai

Aktualijos

Neįgalieji varžėsi „Bočios“ turnyre

Avatar

Paskelbta

data

 

Vasario 17 d. Radviliškio sporto arenoje vyko respublikinis neįgaliųjų „Bočios“ turnyras, kuriame dalyvavo 16 komandų iš Radviliškio, Pasvalio, Raseinių, Pakruojo, Kuršėnų, Šiaulių.

Šis turnyras Radviliškyje vyksta jau trečius metus ir yra skirtas Nepriklausomybės dienai pažymėti.
Šio „Bočios“ turnyro organizatorius – Radviliškio rajono savivaldybės ŠSPC Dienos užimtumo centro vedėjas Darius Paluckas. „Dirbu Dienos užimtumo centre ir mano darbas – organizuoti neįgaliesiems užimtumą.

Nuvažiavę į kitą rajoną žmonės pamatė, kaip neįgalieji žaidžia „Bočią“ ir patys užsimanė pabandyti. Greitai buvo sudarytos komandos, padėjau įsigyti reikiamą inventorių ir jau trečius metus sėkmingai rajono neįgalieji žaidžia šį žaidimą, važiuoja į varžybas į kitus rajonus“,- sakė D. Paluckas.

Bočia – komandinis žaidimas, jį gali žaisti kartu ir vyrai, ir moterys. Pasak žaidėjų, žaidimas nesunkus, tačiau labai įdomus, azartiškas ir įtraukiantis. Nuo 1984 m. įtrauktas į Parolimpines žaidynes. Bočia žaidžiama tarp individualių varžovų, poromis arba komandomis. Kiekviena pusė turi savo spalvos odinius rutulius (mėlynos arba raudonos). Žaidimo tikslas – numesti rutulį kuo arčiau baltojo rutulio.

Radviliškyje vykusiame „Bočios“ turnyre sėkmė šypsojosi šiauliečių komandai – jie ir išsivežė nugalėtojų taurę.
Radviliškio vyrų komanda užėmė antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliais, moterų komanda užėmė trečiąją vietą ir jai atiteko bronza.

„Radviliškio krašto“ informacija

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019