Naujas savaitraštis” Kuršėnų krašto žinios”

Gerbiami radviliškiečiai, Kuršėnų bei Šiaulių rajono gyventojai,

Su dideliu džiugesiu pranešu žinią, kad „Radviliškio rajono paramos centras“ pradeda leisti dar vieną savaitraštį – „Kuršėnų krašto žinios“, skirtą Kuršėnų krašto bei Šiaulių rajono gyventojams. „Radviliškio kraštas“ leidžiamas jau trejus metus, yra skaitomiausias laikraštis Radviliškio rajone. Savaitraštis gina paprastus žmones, viešina valdininkų, politikų „keistus“ lėšų įsisavinimo projektus. Savaitraštis ypač nemėgstamas teisiamojo Radviliškio rajono mero, bet mėgstamas paprastų radviliškiečių, geležinkelininkų, tarnautojų, mokytojų, pensininkų.

Kadangi „Radviliškio kraštas“ jau platinamas ne tik Radviliškio rajone, bet ir Kuršėnuose, Kelmėje, Šiaulių mieste ir rajone, redakcija gavo daugelio Kuršėnų, Šiaulių rajono gyventojų pageidavimą, kad tokį laikraštį nori turėti ir jie. Buvo priimtas sprendimas nuo birželio 2 dienos pradėti leisti savaitraštį „Kuršėnų krašto žinios“. Savaitraščiai „Radviliškio kraštas“ ir „Kuršėnų krašto žinios“ nėra finansuojami nei savivaldybių, nei valstybinių įstaigų. Kviečiu visus savanorius, gyventojus, bendruomenes prisijungti, išsakyti savo mintis viešai, tai Jums nieko nekainuos. Dabar Šiaulių rajono bei Kuršėnų krašto gyventojai žinos, kas vyksta Radviliškio rajono savivaldybėje, įstaigose, Šiaulių rajono informacija bus viešinama „Radviliškio krašte“.

Verslininkams, reklamos užsakovams – gera naujiena: Jūsų reklama visą mėnesį už tą pačią kainą bus spausdinama abiejuose savaitraščiuose.

Dar kartą su artėjančia Tėvo diena, mielieji. Gražios Jums šventės.

Mūsų devizas: „Mes dirbame Jums, gerbiami mūsų skaitytojai“!

Savaitraščių „Radviliškio kraštas“ bei „Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas, VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“ direktorius Gediminas Lipnevičius

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts