Socialiniai tinklai

Aktualijos

Naujas savaitraštis” Kuršėnų krašto žinios”

Avatar

Paskelbta

data

Gerbiami radviliškiečiai, Kuršėnų bei Šiaulių rajono gyventojai,

Su dideliu džiugesiu pranešu žinią, kad „Radviliškio rajono paramos centras“ pradeda leisti dar vieną savaitraštį – „Kuršėnų krašto žinios“, skirtą Kuršėnų krašto bei Šiaulių rajono gyventojams. „Radviliškio kraštas“ leidžiamas jau trejus metus, yra skaitomiausias laikraštis Radviliškio rajone. Savaitraštis gina paprastus žmones, viešina valdininkų, politikų „keistus“ lėšų įsisavinimo projektus. Savaitraštis ypač nemėgstamas teisiamojo Radviliškio rajono mero, bet mėgstamas paprastų radviliškiečių, geležinkelininkų, tarnautojų, mokytojų, pensininkų.

Kadangi „Radviliškio kraštas“ jau platinamas ne tik Radviliškio rajone, bet ir Kuršėnuose, Kelmėje, Šiaulių mieste ir rajone, redakcija gavo daugelio Kuršėnų, Šiaulių rajono gyventojų pageidavimą, kad tokį laikraštį nori turėti ir jie. Buvo priimtas sprendimas nuo birželio 2 dienos pradėti leisti savaitraštį „Kuršėnų krašto žinios“. Savaitraščiai „Radviliškio kraštas“ ir „Kuršėnų krašto žinios“ nėra finansuojami nei savivaldybių, nei valstybinių įstaigų. Kviečiu visus savanorius, gyventojus, bendruomenes prisijungti, išsakyti savo mintis viešai, tai Jums nieko nekainuos. Dabar Šiaulių rajono bei Kuršėnų krašto gyventojai žinos, kas vyksta Radviliškio rajono savivaldybėje, įstaigose, Šiaulių rajono informacija bus viešinama „Radviliškio krašte“.

Verslininkams, reklamos užsakovams – gera naujiena: Jūsų reklama visą mėnesį už tą pačią kainą bus spausdinama abiejuose savaitraščiuose.

Dar kartą su artėjančia Tėvo diena, mielieji. Gražios Jums šventės.

Mūsų devizas: „Mes dirbame Jums, gerbiami mūsų skaitytojai“!

Savaitraščių „Radviliškio kraštas“ bei „Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas, VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“ direktorius Gediminas Lipnevičius

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventės aidai

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė puoselėja gražią tradiciją – kiekvienais metais, likus 100 dienų iki egzaminų, trečiakursiai, mokytojai, auklėtojai, draugai kviečiami į Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventę.

Siekiant atsakingai saugoti savo ir kitų sveikatą šiemet šventė surengta nuotoliniu būdu. Smagu, kad ji tapo nemažiau emocinga ir įsimenanti.

Šilti šventės vedėjos specialiosios pedagogės žodžiai ir vaizdo filmukas apie trejus metus mokykloje sujaudino ne vieną: tie daug čia patirta, sužinota, keliauta, sportuota. Centro direktoriaus, pavaduotojos ugdymui, praktinio mokymo vadovo, profesijos mokytojų, auklėtojų nuoširdūs palinkėjimai palietė ne vieno mokinio ir mokytojo širdį, išriedėjo ašara. Mokinių pasisakymuose – mieli prisiminimai iš centro gyvenimo, padėka mokytojams ir auklėtojams, ateities planai.

Nesvarbu, kad šventė nuotolinė, kad nebuvo galimybės apsikabinti, paspausti ranką, įteikti gėlės žiedą. Ji tikrai nuoširdi, įsimenanti, kviečianti tolimesniam keliui į pasirinktą profesiją.

Centro informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje abiturientų ir absolventų šventė

Avatar

Paskelbta

data

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus bendruomenė rinkosi į virtualią Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventę. Šventė kiek neįprasta, ne tokia, prie kokios esame įpratę, tačiau nemažiau reikšminga. Dvyliktokai pažymėjo šimto dienų laiką, likusį iki brandos egzaminų. Trečio kurso mokiniai – Paskutinio skambučio šventę, po kurios jų pamokos mokykloje baigėsi, o iki finišo tiesiosios – tai yra kompetencijų vertinimo egzaminų – liko tik praktikos atlikimas darbo vietose.

Renginyje netrūko gražių žodžių, palinkėjimų ir sveikinimų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo mokiniams sėkmės ir džiaugėsi jaunuolių gebėjimu prisitaikyti prie nuotolinio mokymo. Pirmo kurso mokiniai įteikė abiturientams Šimtadienio kalendorių, padėsiantį neprarasti laiko nuovokos. Absolventai perskaitė savo „testamentą“ ir įteikė atminimo dovaną mokyklai. Gražius žodžius vieni kitiems skyrė ir patys mokiniai, ir administracijos darbuotojai, ir grupių vadovai. Galima tik pasidžiaugti, kad virtualus bendravimas, neatima galimybės švęsti mums svarbias šventes ir leidžia neprarasti svarbaus bendrystės jausmo.

Linkime savo abiturientams ir absolventams nepamiršti, kad gyvenimas yra dinamiškas: siekimai ir tikslai keičiasi, bet svarbiausia – suprasti, kas Jums teikia laimę. Džiaukitės darydami tai, kas Jums patinka, ir gerbkite save už tai, kad sugebate džiaugtis ir suprantate, ko trokštate.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi