Socialiniai tinklai

Aktualijos

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2017“

Avatar

Paskelbta

data

 

Gegužės 18 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2017“.

Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, kurie mokosi pagal viešbučio darbuotojo profesinio mokymo programą.

Konkurso atidarymo metu sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Renginį vedęs Specialiųjų poreikių asmenų mokymo profesinio mokymo metodinės komisijos pirmininkas centro profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis pristatė viešbučio darbuotojo specialybės konkurso dalyvius, svečius ir vertintojus.

Renginyje dalyvavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Metodinės veiklos skyriaus vedėja Eglė Zybartienė.

Vertinimo komisiją sudarė darbdavių ir socialinių partnerių atstovai iš sveikatingumo ir poilsio komplekso „Rimuošės dvaras“, „Pirčių slėnis“ ir J. Beržonskienės kaimo sodybos „Pušyno vila“.

Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, pusryčių stalo „Pusryčiai dviems“ varžybose.

Praktinės konkurso užduotys buvo atliekamos socialinių partnerių mažojoje bendrijoje Rimuošės dvaras“.

Konkurso metu mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Daugyvenės kultūros ir istorijos muziejų – draustinį Burbiškio dvarą.

Vertinimo komisijos pirmininkė Gražina Petraitienė paskelbė konkurso rezultatus. Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2017“ trečioji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokiniams Grafui Udalcovui ir Karolinai Tautkutei (mokytojos Ingrida Lukauskienė ir Zenė Somienė).

Antrąją vietą užėmė Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokinės Deimantė Kerulytė ir Ieva Šavlovskytė (mokytoja Stanislava Šiaučiūnienė).

Pirmąją vietą laimėjo  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių komanda: Viktorija Valentaitė ir Tomas Butkus, (mokytojos  Roma Baltrukonienė ir Loreta Zakienė).

Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Mokytojams įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomai ir atminimo dovanėlės.

Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui, „Išskirtinis pusryčių stalas“ – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui ir „Profesionaliausiai paklota lova“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui.

  Dėkojame socialiniams partneriams: „Rimuošės dvarui“ MB, UAB „Aloyzo Grigaliūno transportas”, viešbučiui „Puriena“, J. Beržonskienės kaimo sodybai „Pušyno vila“ ir „Pirčių slėniui“.

 

                                     Vyresnioji profesijos mokytoja Roma Baltrukonienė

 

 

 

                

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi