Nacionalinis kokybės ženklelis už tarptautinį etwinning projektą ,,Globokime paukštelius” (let’s care the birds”)

Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“,  „Kiškučių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Roberta Tkačuk sausio-kovo mėnesiais dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Globokime paukštelius“/ „Let‘s care the birds“. Projekto tikslas buvo plėsti ugdytinių žinias apie žiemojančius paukščius, formuojant rūpestingą požiūrį į gyvūnus, norą padėti ir globoti sunkiomis žiemos sąlygomis. Projekte dalyvavo: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Turkijos šalių pedagogai.

Įvairių veiklų metu  vaikai susipažino su žiemojančiais paukščiais, tyrinėjo jų gyvenimo ypatumus bei ugdėsi supratimą, kaip mes, žmonės, galime padėti už save mažesniems. Aktyviai bendradarbiaujant su ugdytinių tėveliais, įsitraukėme į lesyklėlių gamybą ir paukštelių lesinimą žiemos laikotarpiu. Glaudžiai bendradarbiaujant su projekto partneriais sukūrėme bendrą piešinį „Globokime paukštelius“/ „Let‘s care the birds“, bendrą pasakojimą „Apie mažą paukštelį“/„About little bird“ bei knygą  „Mūsų paukšteliai“/ „Our birds“, taip pat dalyvavome  virtualiose susitikimuose pristatant save bei renkant projekto talismaną. Projekto metu pasiekti aukštesni ugdytinių pasiekimų rezultatai aplinkos pažinimo, tyrinėjimų, meninės raiškos, kūrybiškumo bei problemų sprendimo srityse. 

Džiugu, kad viso projekto veiklos buvo įgyvendintos ir projektas gavo įvertinimą – Nacionalinį Kokybės ženklelį, kuriuo apdovanota auklėtoja Roberta Tkačuk.  „Kiškučių“ grupės ugdytiniai taip pat apdovanoti eTwinning mokinio kokybės ženkleliais.

Sveikiname auklėtoją Robertą su aukštu įvertinimu ir linkime niekada nepritrūkti ryžto ir veržlumo siekiant užsibrėžtų tikslų.

Lopšelio-darželio „Kregždutė“ informacija

Total
1
Dalinasi
Related Posts