Monako de jure variantas

Tai, kad Konstitucija tapo tualetiniu popieriumi šitai chuntai, akivaizdu bet kam. Teisės, laisvės yra niekiniai postulatai be kompetencijos valdžią uzurpavusiai klikai.

Nebeverta šaipytis iš  Gudijos, ją pranokome didesniu azartu ir cinizmu.

Turbūt net sapne nebuvo galima pamatyti reginio, koks vyko rugsėjo 10-ąją sostinėje.

Seimas užtvertas kaip  Reichstagas prieš sovietinį šturmą, ten nespėja važinėti santechnikai dėl užkimštų nuo viduriavimo tualetų, apsaugos darbuotojai įtempti, kaip bardo gitaros stygos.

Net vieno kilometro spinduliu  Gedimino prospektas,  Goštauto gatvė užtverta, policijos daugiau negu susirinkusiųjų.  Gintaro  Lunskio sulaikymas buvo perliukas teisinėje sistemoje.

Pilietis filmavo aikštę, nepažeidė jokios tvarkos, normų.  Paklaikusiomis akimis įmitę ,,robocopai“ puolė, kaip maitvanagiai ant jo, atėmė dviratį, įgrūdo narvan.

Už ką?  O  šalia vaikščiojo šypsodamiesi influenceriai, žurnalistėliai net nebuvo įspėti trauktis.

Lobovas atseit mėtė akmenis, civiliais rūbais apsirengę saugumiečiai  pasibeldė į Astrauskaitės mokytojos namo duris.

Pasibels į bet kurio duris, nes teisi istorikė Rasa  Čepaitienė, sugrįžo 1940-ieji bolševikinio teroro metai su vienos partijos ir ideologijos dominavimu.

Universitetai nuolat privalo užsiimti testavimu, agitavimu skiepytis, komunistinio kinų paso tikrinimu, ugdymo įstaigose tik išmaniosios technologijos be diskusijų, disputų, nuomonių įvairovės, TV laidos skirtos tik  Shwabo sukurtam virusui apžvelgti.

LRT  net neapžvelgiama kultūrinė spauda.  Provincijoje nebeliko kioskelių.

Kam baudžiauninkui reikia šviesos ir tikėjimo?  Armonaitė ir  Zemlys – Balevičius yra mūsų mantra ir dievai.

Ruslanas  Baranauskas – mokslo atstovas

Total
0
Dalinasi
Related Posts