Mirtinai girtas radviliškietis puolė pareigūną

Į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę atvežta radviliškiečių trijulė turėjo nustebti, kai sužinojo, kaip ir kodėl čia pateko. Istorija prasidėjo kovo 4 d. vakarą, kai į Radviliškyje, Maironio gatvėje, esantį daugiabutį tramdyti girtų asmenų atvažiavo policijos patruliai. Susikalbėti su girta trijule buvo praktiškai neįmanoma, nes du vyriškiai ir moteris sunkiai orientavosi aplinkoje. Tačiau keiksmažodžių tiradas žerti jie dar įstengė. Sugėrovai bandė stumdyti pareigūnus, jiems grasino.

Galiausiai 23 metų radviliškietis griebė vyriausiajam patruliui už dešinės rankos ir sulaužė mažąjį pirštą. Nukentėjusiajam pagalbą suteikė Radviliškio ligoninės medikai, o po to išleido gydytis į namus. Tuo tarpu trijulė iškeliavo į areštinę.

Patikra alkoholio matuokliu patvirtino, kad visi trys sulaikytieji – kone mirtinai girti. Pareigūnui pirštą sulaužiusio 23 metų jaunuolio organizme rasta 3,52 promilės alkoholio. Sunkiai apgirtę buvo ir kiti du sulaikytieji: 43 metų moters organizme buvo 3,15, o bendraamžio vyriškio – 2,69 promilės alkoholio.
Radviliškiečiams teks stoti prieš teismą. Už pasipriešinimą pareigūnams baudžiama viešaisiais darbais, bauda arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

„Mano Radviliškis“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts