Socialiniai tinklai

Kriminalai

Mirtinai girtas radviliškietis puolė pareigūną

Avatar

Paskelbta

data

Į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę atvežta radviliškiečių trijulė turėjo nustebti, kai sužinojo, kaip ir kodėl čia pateko. Istorija prasidėjo kovo 4 d. vakarą, kai į Radviliškyje, Maironio gatvėje, esantį daugiabutį tramdyti girtų asmenų atvažiavo policijos patruliai. Susikalbėti su girta trijule buvo praktiškai neįmanoma, nes du vyriškiai ir moteris sunkiai orientavosi aplinkoje. Tačiau keiksmažodžių tiradas žerti jie dar įstengė. Sugėrovai bandė stumdyti pareigūnus, jiems grasino.

Galiausiai 23 metų radviliškietis griebė vyriausiajam patruliui už dešinės rankos ir sulaužė mažąjį pirštą. Nukentėjusiajam pagalbą suteikė Radviliškio ligoninės medikai, o po to išleido gydytis į namus. Tuo tarpu trijulė iškeliavo į areštinę.

Patikra alkoholio matuokliu patvirtino, kad visi trys sulaikytieji – kone mirtinai girti. Pareigūnui pirštą sulaužiusio 23 metų jaunuolio organizme rasta 3,52 promilės alkoholio. Sunkiai apgirtę buvo ir kiti du sulaikytieji: 43 metų moters organizme buvo 3,15, o bendraamžio vyriškio – 2,69 promilės alkoholio.
Radviliškiečiams teks stoti prieš teismą. Už pasipriešinimą pareigūnams baudžiama viešaisiais darbais, bauda arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

„Mano Radviliškis“ informacija

 

 

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi