Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškyje, Stadiono g., namuose, neblaivus (3,14 prom.) 52 metų vyras sumušė 54 metų žmoną. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Vaižganto g., namuose, konflikto metu neblaivus (0,73 prom.) vyras, gimęs 1989 m., sumušė savo neblaivią (2,24 prom.) žmoną, gimusią 1990 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Gedimino g., namuose, neblaivus (0,91 prom.) 29 metų vyras mažamečio sūnaus akivaizdoje suduodamas ranka į galvą, įspirdamas ir sukiodamas rankos pirštus, sumušė 25 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Berniukas paliktas motinai prižiūrėti. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Maironio g., namuose, po išgertuvių įvykusio konflikto metu neblaivus (2,13 prom.) 20 metų vaikinas sumušė savo neblaivų (1,95 prom.) 49 metų tėvą. Nukentėjusysis į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Kaštonų g., namuose, neblaivus (2,63 prom.) 37 metų vyras sumušė neblaivią (1,15 prom.) 47 metų sugyventinę. Po greitosios medicinos pagalbos felčerės apžiūros nukentėjusioji į medicinos įstaigą išsamesnei medikų apžiūrai vykti atsisakė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Pievų g., namuose, 21 metų vyras sumušė 12 metų podukrą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė.

Radviliškyje, Stiklo g., daugiabučio gyvenamojo namo koridoriuje, neblaivią (1,54 prom.) 49 metų moterį, suduodamas į veidą, sumušė neblaivus buvęs 42 metų sugyventinis. Nukentėjusioji dėl galvos sumušimo paguldyta į Radviliškio ligoninės priėmimo skyriaus stebėjimo palatą. Vyras, iki atvykstant policijos pareigūnams, pasišalino, ieškomas.

Linkaičių k., namuose, neblaivus 62 metų vyras sumušė neblaivią 60 metų žmoną. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vagystės

Radviliškyje, Pievų g., 31 metų vyras, pasinaudojęs atsarginiu rakteliu, iš gyvenamojo namo kiemo pavogė 21 metų vaikinui priklausantį automobilį „Renault Laguna“, pagamintą 2002 m. Turtinė žala – 2500 eurų. Pavogtąjį automobilį Radviliškio r. PK Veiklos skyriaus pareigūnai sulaikė Radviliškyje, Daukanto gatvėje. Automobilį vairavusiam vyrui alkoholio matuokliu nustatytas 2,27 prom. girtumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Gedimino g., prie Technologijų ir verslo mokymo centro, iš 26 metų vaikino jaunuolis, vardu Tomas, pasiskolino paskambinti mobiliojo ryšio telefoną ir iki šiol jo negrąžino. Turtinė žala – 499 eurai.

Baisogalos mstl., Maironio g., išlaužus balkono duris, iš 68 metų vyrui priklausančio buto pagrobta: 4627 eurai, 6 auksiniai žiedai, 5 auksinės dantų karūnėlės, 4 sidabrinės grandinėlės, 2 viskio buteliai, banko mokėjimo kortelė. 22:05 val. iš Kėdainių r., Akademijoje, Parko g., esančio bankomato, pasinaudojus pagrobtąja mokėjimo kortele, pasisavinta 1000 eurų.

Radviliškio r., Gražionių k., atrakinus kabamąją spyną, iš negyvenamo namo, priklausančio 48 metų moteriai, pagrobta krūmapjovė „Dolmar“, akumuliatorinis suktukas „Skill“, pneumatinis šautuvas „Baikal“ su optiniu taikikliu. Turtinė žala – 825 eurai.

Pašušvio mstl., Mokyklos g., pasinaudojus rastu raktu, iš 63 metų vyro garažo pagrobtas benzininis pjūklas „Stihl“, elektrinis gręžtuvas „Makita“, raktų komplektas. Turtinė žala – 310 eurų.

Apiplėšimas

Vilniaus geležinkelio stoties rajone 50 metų Radviliškio rajono gyventoją užpuolė penki vyrai ir, įrėmę į kaklą peilį bei suduodant smūgius į galvą, apiplėšė. Iš nukentėjusiojo pagrobtos dvi striukės ir juoda kuprinė, kurioje buvo du mobilaus ryšio telefonai „Nokia“ ir „Samsung“, 5 telefonų ausinės, maisto produktai, Didžiosios Britanijos imigracijos tarnybos dokumentai, 60 eurų. Turtinė žala – 240 eurų. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė.

Negrįžo į bendrabutį

Radviliškyje, Gedimino g., iš Technologijų ir mokslo centro bendrabučio išvyko ir iki šiol negrįžo 17 metų mergina.

Neblaivus už vairo

Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., 24 metų vyras vairavo automobilį AUDI A4 neblaivus (2,32 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Mirtis

Radviliškyje, Turgaus g., namuose, lovoje, rastas 46 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi