Mero rinkimuose – vienintelis lyderis

Nepartinis kandidatas į merus, Radviliškio rajono tarybos narys Gediminas Lipnevičius pirmasis užregistravo jo kandidatūrai pritariančių gyventojų parašus.

Balandžio 11 d. Radviliškio rajono gyventojai rinks merą, o kol kas dėl teisės dalyvauti rinkimuose kandidatai į rajono merus renka rinkėjų parašus – kiekvienam iki vasario 25 dienos reikia surinkti po 260 parašų.

„Kol kas rinkėjų parašus pateikė tik vienas kandidatas – Gediminas Lipnevičius. Vasario 18 d. rinksis komisija tikrinti pateiktų rinkėjų parašų“,- sakė Rinkimų komisijos pirmininkė Sonata Dekker.

Už galimybę G. Lipnevičiui dalyvauti mero rinkimuose pasirašė 630 Radviliškio rajono gyventojų – du su puse karto daugiau, nei reikalaujama, visi parašų lapai užpildyti.

„Širdingai dėkoju visiems, kurie pasirašėte už mano kandidatūrą į Radviliškio rajono merus!

Parašų – ženkliai daugiau, nei privaloma surinkti! Tik jūsų dėka tapau pirmuoju iš septynių kandidatų, baigusių šį etapą. Toliau laukia rinkimai, kuriuose prašau aktyviai dalyvauti, nes tik būdami vieningi prikelsime mūsų kraštą iš snaudulio!“ – savo socialinėje paskyroje į rinkėjus kreipėsi kandidatas į merus G. Lipnevičius, dėkodamas jiems už pasitikėjimą.
Likusieji šeši kandidatai į mero postą Rinkimų komisijai pateikti rinkėjų parašų neskuba.

Kol kas elektroninėje erdvėje J. Baublys surinko 26 rinkėjų parašus, A. Gaidžiūnas – 59, J. Margaitienė – 344, K. Račkauskis – 186, M. Reutas – 32, V. Simelis – 218.

Politinė reklama bus apmokėta iš rinkimų kampanijos sąskaitos.

Užs. Nr. 2021-05

Total
27
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts