Meras reklamuoja tik „savus”


Mokesčių mokėtojų pinigai naudojami reklamuojant tik valdančiajai Radviliškio savivaldybės koalicijai palankius asmenis. Tokia išvada peršasi gavus savivaldybės atsisakymą informuoti gyventojus apie rajone besilankantį LR Seimo Kultūros komiteto pirmininką Ramūną Karbauskį.
Kiekvieną savaitę „Radviliškio krašto“ bendruomenė rengia gyventojų susitikimus-popietes su įvairių valstybės institucijų atstovais, politikais, priklausančiais skirtingoms partijoms ir judėjimams. Iki šiol savivaldybė, bendruomenės prašymu, apie šiuos susitikimus gyventojus informuodavo savivaldybės interneto svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Tačiau paprašius informuoti apie susitikimą su LR Seimo nariu R. Karbauskiu, sulaukta netikėto atsakymo. Merui atstovaujanti savivaldybės tarnautoja E. Zoltnerienė atsiuntė paaiškinimą, girdi, pranešimas nebus skelbiamas. Motyvuota tuo, kad susitikimuose skelbiama tikrovės neatitinkanti informacija. Kas atitinka tikrovę, matyt, žino tik patys savivaldybės vadovai ir meras A. Čepononis, kadangi iki šiol nei bendruomenė, nei joje dalyvavę institucijų, tarnybų atstovai pretenzijų dėl skelbiamos informacijos nesulaukė.
„Man tai panašiau į cenzūrą arba savivaldybės resursų naudojimą ne gyventojams informuoti, o reklamuoti sau palankius asmenis, – mano „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas G. Lipnevičius. – susitikimas vis tiek įvyko, dalyvavusieji netilpo salėje ir vis tiek išgirdo informaciją ir atsakymus iš pirmų lūpų“.
„Manau, kad savivaldybės tinklapyje turi būti skelbiama informacija, aktuali visiems rajono gyventojams. Šis tinklapis  neturi būti tik rajoną  valdančiosios konservatorių partijos informacinis įrankis“,- sakė Radviliškio rajonui atstovaujantis  LR Seimo narys A. Gaidžiūnas.
Bendruomenės pirmininkas sako, jog, nepaisant savivaldybės pozicijos, tokie susitikimai gyventojams yra labai reikalingi ir jie bus organizuojami ateityje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts