Medikams – „Radviliškio krašto“ redakcijos dovana

Visuotinio karantino metu didžiausias darbo krūvis kovojant su plintančiu koronavirusu tenka medikams. Visoje Lietuvoje buvo  skelbiamos pagalbos  medikams akcijos.

Prie šios gražios iniciatyvos nutarė prisijungti ir nepartiniai Tarybos nariai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius, jų pavyzdžiu pasekti skatindami ir savo kolegas

Pasiūlyta atsisakyti mėnesio atlyginimo

Nepartiniai Tarybos nariai išplatino  kreipimąsi į visus savivaldybės Tarybos narius, merą, vicemerą, administracijos direktorę, siūlydami atsisakyti atlyginimo ir lėšas skirti medikams,   socialiniams darbuotojams bei socialiai remtiniems žmonėms.

Nors partijų atstovai prieš rinkimus  radviliškiečiams dalijo dosnius pažadus, tačiau po rinkimų  realybė kitokia… Prie medikams skirtos gražios akcijos nei  konservatoriai su savo lyderiu A. Čepononiu, nei „valstiečiai“ su M. Pauliuku, nei  K. Račkauskio vedini socialdemokratai bei Darbo partijos atstovai   nusprendė neskirti net kelių eurų nuo savo atlyginimo ir prie pagalbos, dovanos  teikimo medikams neprisijungė

Ketvirčio atlyginimas – prenumeratos dovanai

Nepartiniai Tarybos nariai nusprendė skirti visą Tarybos nario  atlygį už sausį, vasarį ir kovą   VšĮ „Radviliškio rajono paramos centras“, leidžiančiam savaitraštį „Radviliškio kraštas“.

Redakcijos kolektyvas vienbalsiai nusprendė gautas lėšas  panaudoti dovanojant savaitraščio prenumeratas Radviliškio miesto ir rajono medikams bei socialiniams darbuotojams.

Radviliškio poliklinikos direktorė I. Janušonienė buvo maloniai nustebinta šio pasiūlymo ir mielai sutiko priimti redakcijos dovaną – savaitraštis jau dovanojamas  poliklinikos darbuotojams. „MediCa“ klinika kolektyvas taip pat su džiaugsmu sutiko šį pasiūlymą ir dovaną priėmė, kuri taip pat jau pasiekė  šios įstaigos medikus.

Radviliškio ligoninės bei Radviliškio Parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vadovai  vis dar svarsto, ar priimti savaitraščio redakcijos dovaną savo darbuotojams bei socialiai remtiniems žmonėms, ar ne.

„Radviliškio krašto“ informacijaTotal
23
Dalinasi
Related Posts