Matuko žudikai išgirdo jiems siūlomas bausmes

Gegužės 29 d.  Kauno apygardos teisme žiauriu mažamečio Matuko nužudymu kaltinami Monika Kaziukaitytė ir Gediminas Kontenis išgirdo jiems siūlomas bausmes.

Vaiko motina, 23 metų M. Kaziukaitytė, kaltinama itin žiauriu mažamečio bejėgiškos būklės savo šeimos nario nužudymu bei piktnaudžiavimu tėvų teisėmis. Jos sugyventinis, anksčiau 2 kartus teistas 28 metų G. Kontenis, kaltinamas dėl itin žiauraus bejėgiškos būklės mažamečio nužudymo bei fizinio skausmo sukėlimo. Už šiuos nusikaltimus prokuroras teismo paprašė M. Kaziukaitytei skirti 17 metų laisvės atėmimo bausmę, o G. Kontenį už grotų pasiųsti iki gyvos galvos.
Ankstesniuose teismo posėdžiuose G. Kontenis neslepė, kad vaikas buvo mušamas. Kauno klinikų medikai iškart nustatė, kad mušant vaiką buvo naudojami ne tik kumščiai, bet ir įvairūs daiktai. G. Kontenis pripažino, kad kankindamas vaiką naudojo diržą ir net telefono kroviklį. Vyras vaiką mušė ir vonioje – po smūgio vaikas griūdamas atbulas trenkėsi galvyte į radiatorių. Tada vaiko būklė ėmė sparčiai blogėti, o motina tuo metu paliko G. Kontenį miegoti su leisgyviu sūneliu. Atvykę medikai berniuką rado sunkiai sužalotą ir be gyvybės ženklų. Sumuštas berniukas išgyventi šansų neturėjo – mažylio galimybes medikai vertino labai prastai. 2017 m. sausio 27 d. mažamečio gyvybė užgeso.

Parengta pagal spaudą

Total
0
Dalinasi
Related Posts