Madingi aksesuarai vyrams: kokius pasirinkti?

Jeigu jums vis dar atrodo, kad vyrai ir papuošalai yra du tarpusavyje sunkiai suderinami dalykai, išties labai klystate. Pats laikas tokias nusistovėjusias nuostatas mesti šalin! Vyrai, daugiau ar mažiau, pasipuošti mėgo visais laikais. Šiandien tai itin aktualu, nes gyvename tokiu laikotarpiu, kuomet drąsiau galime eksperimentuoti su apranga ir papuošalų derinimu taip ieškodami savojo, dažnai galbūt išskirtinio stiliaus. 

Vyriškų aksesuarų bei papuošalų pasiūla paskutiniu metu yra labai didelė, tad kiekvienas lengvai gali atrasti savo gyvenimo būdui ir stiliui labiausiai tinkančias puošmenas. Visgi, kokių aksesuarų verta turėti kiekvienam stilingam vyrui? 

Apyrankių gausa – pasirinkimas priklauso nuo poreikių

Vienas populiarus ir mėgiamas vyriškų aksesuarų variantas – stilingos apyrankės. Rinkoje nesunku atrasti pačių įvairiausių pasiūlymų: nuo įvairaus pločio odinių apyrankių iki laiko patikrintų alternatyvų su tauriaisiais metalais. Madingas ir prie bet kokio stiliaus derantis sprendimas galėtų būti ir apyrankės vyrams iš karoliukų. Tiesa, siekiant solidaus ir išskirtinio įvaizdžio, populiaru keletą apyrankių derinti vieną prie kitos. 

Drabužių derinio akcentas – diržas

Tai tikriausiai vienas iš nedaugelio aksesuarų, kurį bene kiekvienas vyras renkasi kasdien. Dar daugiau, šiandien diržai atlieka ne tik praktinę funkciją. Ne mažiau svarbi ir stiliaus pusė, o diržas lengvai gali tapti išskirtiniu aprangos derinio akcentu. Priklausomai nuo pasirinkto rūbų stiliaus galima rinktis daugybę skirtingų variantų: skirtingų spalvų, pločio, faktūrų, odinius ar medžiaginius diržus. Svarbų vaidmenį čia atlieka ir diržo sagtis. 

O kaipgi be laikrodžio? 

Stilingam vyrui nederėtų pamiršti kokybiško ir dailaus laikrodžio, kuris daugeliu atvejų labai pabrėžia stiliaus visumą. Kokį laikrodį rinktis, priklauso nuo kiekvieno poreikių. Galbūt verta turėti kelis skirtingus variantus, kuriuos prireikus derinsite prie skirtingos aprangos. Štai prie solidaus drabužių derinio veikiausiai labiau tiks laikrodis su metaline ar odine apyranke. Tuo tarpu prie sportinio stiliaus protingiau rinktis šiandien populiarumo viršūnėje besilaikančius išmaniuosius laikrodžius, kurie vienu metu atlieka daugybę naudingų funkcijų. 

Savaime suprantama, kad vyriškus aksesuarus reikia rinktis tokius, kurie tiks prie gyvenimo būdo, požiūrio ir mėgiamo stiliaus. Svarbu kurti harmoningą stilių, tad ir aksesuarus verta rinktis pagal tam tikrą progą ir atsižvelgiant į tai, kaip tą akimirką ketinate apsirengti. 

Total
0
Dalinasi
Related Posts