Socialiniai tinklai

Aktualijos

LR Seimo nario Aurimo Gaidžiūno sveikinimas

Avatar

Paskelbta

data

Mieli pedagogai, policijos pareigūnai,

Pedagogo ir policijos pareigūno profesijos mums labai svarbios. Visų pirma noriu Jums padėkoti už tai, kad Jūs ryžotės pasirinkti tokias atsakingas profesijas, reikalaujančias daug stiprybės, kantrybės bei atkaklumo. Jūs, policijos pareigūnai, stengiatės ginti kiekvieną žmogų, netausodami ir negailėdami savęs, vadovaujatės šūkiu „Ginti. Saugoti, Padėti“. Jūs, pedagogai, rūpinatės mūsų jaunąja karta, jiems perduodate savo žinias. Jūsų darbai ir nuopelnai tikrai bus įvertinti. Angelų sargų ir Mokytojų dienos progomis noriu Jums palinkėti drąsos, tikėjimo, ryžto, atkaklumo, artimųjų meilės ir šilumos. Labai noriu pasveikinti senjorus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga! Malonu, kad Jūs esate aktyvūs, pilietiški, neabejingi ir rūpinatės, kaip gyvens mūsų ateities kartos. Būkite stiprūs, sveiki ir mylimi!

Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019