Socialiniai tinklai

Aktualijos

LR Seime aptartos Radviliškio rajono problemos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 20 d. „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius lankėsi LR Seime.
LR Seime G.Lipnevičius susitiko su kraštiečiais: buvusiu LR Ministru Pirmininku, šiuo metu Seimo nariu bei Energetikos komisijos pirmininko pavaduotoju Algirdu Butkevičiumi ir su Radviliškio rajone išrinktu LR Seimo nariu, Kaimo reikalų komiteto nariu Aurimu Gaidžiūnu.
Pokalbio metu G.Lipnevičius LR Seimo narius informavo apie vis  prastėjančią padėtį Radviliškio rajone: gresiantis Radviliškio ligoninės uždarymas, prastėjanti  kelių būklė rajono kaimuose, korupcijos skandaluose įklimpusių valdininkų ir politikų veikla, per mažas dėmesys rajono verslininkams
„Ką begalima pasakyti apie kelių būklę, jeigu net pats meras minėjo, kad savo nauju automobiliu nepravažiavo kaimo keliais Beinoravos link“,- sakė G.Lipnevičius.
Ypač diskutuota apie gresiantį Radviliškio ligoninės uždarymą. „Rajoną valdantys konservatoriai ir socdemai taip „prisivadovavo“, kad rajone gali nebelikti šios gydymo įstaigos, daugelis žmonių neteks darbo“,- sakė G. Lipnevičius.
Ypač G.Lipnevičių neramina maži rajono gyventojų atlyginimai: „Pagal ką tik atliktą LLRI tyrimą, Radviliškio rajono savivaldybė pagal  vidutinį mėnesinį darbo užmokestį atsidūrė beveik pačiame gale iš visų savivaldybių  ir rajono gyventojų atlyginimai vis dar mažėja“,- sakė jis pokalbio metu su LR Seimo nariais.
Aptarus aktualius Radviliškio rajonui klausimus, kitas susitikimas  LR Seimo narių A. Butkevičiaus,  A.Gaidžiūno bei bendruomenės pirmininko G. Lipnevičiaus numatytas   „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose.
„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Pieno gamintojams pradedama mokėti valstybės pagalba

Avatar

Paskelbta

data

Pieno gamintojams, nukentėjusiems nuo koronaviruso pandemijos ir karantino sukeltų pasekmių, pradedama mokėti valstybės pagalbos parama. 10 534 pareiškėjų jau pasiekė 6,974 mln. eurų. Šia parama kompensuojamos balandžio-gegužės mėnesių pieno gamintojų pajamų netektys.

27 122 pieno gamintojams, pateikusiems paraiškas, bus išmokėta 18,5 mln. Eur. Žemės ūkio ministro Andriaus Palionio įsakymu patvirtintos pagalbos dydis – 77,80 Eur už š. m. birželio 1 d. Ūkinių gyvūnų registre registruotą pieninę karvę.

Bendra valstybės pagalbos suma (neatskaičius mokesčių) vienam pieno gamintojui negalės viršyti 100 tūkst. Eur.

Pagalba teikiama tik tiems pieno gamintojams, kurie iki birželio 30 d. pateikė paraiškas šiai pagalbai gauti.

Pagalbos lėšas išmokės Nacionalinė mokėjimo agentūra.

ŽŪM informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Po remonto Eibariškėse automobiliai skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Eibariškių mikrorajone po stipresnio lietaus Marijošiaus Nr.1 namo gyventojams ne visada gali pavykti pasiekti savo automobilį – jis gali stovėti nemažos balos viduryje.

„Viskas prasidėjo po naujo keliuko ištiesimo bei bandymo kasti naujuosius šiukšlių konteinerius. Kiemą pasitvarkydavome bendromis jėgomis, savais pinigais. Kadangi kiemas mums nepriklauso, o kažkam kitam – nesinori kišti pinigų. Kreipėmės ir į merą, ir į komunalininkus, tačiau jokių atsakymų negavome. Mums buvo pažadėta, kad atveš skaldos, tačiau jos pusę metų nematome. Šįryt po stiprios liūties buvo užlietos 3-4 automobilių stovimos vietos, tad prie savo autobuso prieiti ryte negalėjau. Nepatogumai didžiuliai – prasidėjus lietui reikia eiti patraukti automobilius, kad ryte galėtum išvažiuoti. Visada buvo problemų su stovėjimo aikštelėmis, dabar tuo labiau“,- sakė Eibariškių gyventojas.

Gyventojams, nesulaukusiems valdininkų pagalbos, siūlome kreiptis tik raštu į savivaldybę bei seniūniją, o nesulaukus problemos sprendimo nenusiminti – juk greitai rinkimai, o visiems ne paslaptis, kad nauja šluota geriau šluoja…

Paulius Ropė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019