Socialiniai tinklai

Aktualijos

LR Seime aptartos Radviliškio rajono problemos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 20 d. „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius lankėsi LR Seime.
LR Seime G.Lipnevičius susitiko su kraštiečiais: buvusiu LR Ministru Pirmininku, šiuo metu Seimo nariu bei Energetikos komisijos pirmininko pavaduotoju Algirdu Butkevičiumi ir su Radviliškio rajone išrinktu LR Seimo nariu, Kaimo reikalų komiteto nariu Aurimu Gaidžiūnu.
Pokalbio metu G.Lipnevičius LR Seimo narius informavo apie vis  prastėjančią padėtį Radviliškio rajone: gresiantis Radviliškio ligoninės uždarymas, prastėjanti  kelių būklė rajono kaimuose, korupcijos skandaluose įklimpusių valdininkų ir politikų veikla, per mažas dėmesys rajono verslininkams
„Ką begalima pasakyti apie kelių būklę, jeigu net pats meras minėjo, kad savo nauju automobiliu nepravažiavo kaimo keliais Beinoravos link“,- sakė G.Lipnevičius.
Ypač diskutuota apie gresiantį Radviliškio ligoninės uždarymą. „Rajoną valdantys konservatoriai ir socdemai taip „prisivadovavo“, kad rajone gali nebelikti šios gydymo įstaigos, daugelis žmonių neteks darbo“,- sakė G. Lipnevičius.
Ypač G.Lipnevičių neramina maži rajono gyventojų atlyginimai: „Pagal ką tik atliktą LLRI tyrimą, Radviliškio rajono savivaldybė pagal  vidutinį mėnesinį darbo užmokestį atsidūrė beveik pačiame gale iš visų savivaldybių  ir rajono gyventojų atlyginimai vis dar mažėja“,- sakė jis pokalbio metu su LR Seimo nariais.
Aptarus aktualius Radviliškio rajonui klausimus, kitas susitikimas  LR Seimo narių A. Butkevičiaus,  A.Gaidžiūno bei bendruomenės pirmininko G. Lipnevičiaus numatytas   „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose.
„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Knygos “Prakalbinto stalo istorija” pristatymas

Avatar

Paskelbta

data

Spalio mėn. 25 d. 17.00 val. Radviliškio kultūros centre vyks kriminalinės policijos profesinė šventė, kurios metu bus pristatyta knyga “Prakalbinto stalo istorija” apie Radviliškio rajono policijos kriminalistą – ekspertą Kazimierą Liepą, kuriam šiais metais būtų suėję 60 m. Knygoje taip pat daug informacijos apie kriminalisto – eksperto profesiją,  prisiminimų iš Radviliškio policijos gyvenimo ir intriguojančių rezonansinių nusikaltimų tyrimo aplinkybių.
Knygos autoriai: buvęs kriminalinės policijos darbuotojas Gintautas
Šarauskas ir buvęs žurnalistas Sidas Aksomaitis.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Milijonas kiemams, bet jie skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Neapsikentę nešamo purvo į namus ir balų kiemuose, Naujosios gatvės gyventojai pradėjo Radviliškio miesto valdžią kritikuoti socialiniuose tinkluose.

Radviliškiečiai, ypač naujai renovuotų daugiabučių gyventojai iš Naujosios gatvės, turi teisę pikti – rajono valdžia liepos mėnesį pasirašė vieno milijono eurų vertės sutartį bendro naudojimo kiemų, aikštelių, dviračių takų, privažiavimų ir kitų inžinerinių statinių paprasto remonto darbams atlikti. Deja, kol kas nė vienas kiemas nėra sutvarkytas. O ir iš milijono eurų kol kas panaudoti tik porą tūkstančių eurų, bet ne pagal paskirtį – sumalta betoninė gatvių ir šaligatvių produkcija ir paskleista ant Tyrulių vietinės reikšmės kelio.
2019 metais liepos 11 dieną Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė pasirašė trejų metų sutartį su valstybės įmonės AB „Kelių priežiūra“ generaliniu direktoriumi Rolandu Rutėnu. Sutarties vertė beveik milijonas eurų – 998 tūkst. 801,34. Nors tai atviras konkursas, tačiau CVP IS nėra duomenų, kiek dar įmonių dalyvavo šiame konkurse. Bet kokiu atveju, labai panašu, kad rajono valdžia tik demonstratyviai rodo rūpinimąsi gyventojais, tačiau realių darbų neatlieka. Beje, pakalbintas Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas buvo gerokai nustebęs išgirdęs sutarties sumą. Tiesa, prižadėjo pasidomėti. Kaip ir sakė pasidomėsiąs Naujosios gatvės daugiabučių kiemais.
Galime priminti, kad šie kiemai yra pateikiami kaip pavyzdiniai. Visus gyventojus politikai ir valdininkai ragina savo lėšomis prisidėti prie savivaldybės, bet ar tikrai kiekvienas norėtų gauti tokios kokybės kiemą? Jau kelinti metai iš eilės kiemuose po lietaus balos užsistovi, į namų laiptinės nešamas purvas ir kiti nemalonūs „siurprizai“, o iš  valdžios – tik šnekos.
P.S.
Tarybos narys Gediminas Lipnevičius kreipiasi į radviliškiečius socialinėje paskyroje „Facebook“ ,  kad daugiabučių namų gyventojai praneštų apie netvarkingus kiemus. Tarybos narys, surinkęs iš gyventojų informaciją, kreipsis į savivaldybės administraciją, kad ši neatidėliotinai problemas spręstų. Į Tarybos narį galima kreiptis ir el. paštu: gediminas.lipnevicius@radviliskis.lt

Marius Aleksiūnas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019