Lizdeikiečiai kviečia į kelionę į Šiaurės Kroatiją

Išvykstama birželio  26 d.

Kelionės kaina – 276  eurai + 7 eurai kurorto mokestis.

Dėl kelionės teirautis tel. 8 647 22724


Kelionės programa:

ŠIAURĖS KROATIJA – poilsis prie Adrijos jūros 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte

Liubliana – Plitvicos ežerų nacionalinis parkas  – Istrijos pusiasalis: Pula, Rovinis, Porečas – Venecija –

Brijuni salos – Postoinos urvai – Predjamos pilis

 1 diena: Išvykimas. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (Slovakiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.
2 diena: Pusryčiai.  Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykimas į Slovėnijos sostinę –  Liublianą. Ekskursija po miestą: rotušė, Šv. Mikalojaus katedra, Robba fontanas. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Atvykimas į kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (pensione).

3 – 6 dienos:
Poilsis prie Adrijos jūros Kroatijoje –  unikalios gamtos bei turtingo kultūrinio palikimo krašte.

Dovanojame dienos išvyką  ekskursiją į *Plitvicos ežerų nacionalinį parkąvieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO.  Miškingame slėnyje yra 16 ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių.
Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi siūlome šias mokamas išvykas:

Dienos išvyką į **Istrijos pusiasalį.   Keliaujame į antikinį Pulos miestą, kuriame gausu įspūdingų paminklų iš romėnų laikų. Vykstame į žvejų miestelį – Rovinį. Išvykę iš Rovinio judame link Porečo. Pravažiuojame vieną iš gamtos stebuklų – Limos kanalą – fiordą. Atvykstame į romėnų įkurtą Porečo miestą. Vakare grįžimas į kurortą.

Plaukimą laivu į didžiausią  **Brijuni salyno salą Didijį Brijuną.  Kelionė į Fažana uostą, iš kur prasideda plaukimas laivu į Brijuni salyną, garsėjantį švelniu klimatu. Brijuni salynas, kurį sudaro 14 salų,  paskelbtas nacionaliniu parku.

7 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Vieno nuostabiausių gamtos stebuklą – *Postoinos urvų lankymas. Netoli urvų – įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – dramatiškai pakibusi viduryje 123 m aukščio uolos *Predjamos pilis. Išvykimas iš Slovėnijos. Kelionė per Austriją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Čekiją (Slovakiją). Nakvynė viešbutyje.

8 diena:
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė autobusu, 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, 5 nakvynės kurote viešbutyje, pensione su pusryčiais ir vakariene), kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
medicininių išlaidų draudimas užsienyje, (**) mokamos ekskursijos, (*) pažymėtas mokestis už vietinių gidų paslaugas ne lietuvių kalba Liublijanoje; kai kurių miestų turistiniai mokesčiai,  kurorto mokestis (suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 6 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai).

* MOKAMIEMS OBJEKTAMS  TURĖTI: ~ 70 EUR.

**MOKAMOS EKSKURSIJOS, organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei:

Dienos išvyka į Istrijos pusiasalį – 35 EUR

Dienos išvyka į Didijį Brijuną – 40 EUR

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts