Lietuvos regionų partijos nariai pramogavo miške

Šių metų rugpjūčio 12 dieną Radviliškio skyriaus Lietuvos regionų partijos nariai surengė susirinkimą – popietę Aukštelkų miško aikštelėje, Radviliškio rajone. Ją iš vakaro mūsų šaunūs vyrai nušienavo. Susirinko nemažas būrys bendrapartiečių. Kepėme ne tik įvairiausių skonių šašlykus, bet ir grybus. Žaidėm įvairius žaidimus, kuriuose amžiui ribų nebuvo, dalyvavo visi – maži ir dideli, jauni ir vyresnio amžiaus dalyviai.

Galima drąsiai sakyti, kad net oras buvo kaip užsakytas. Labai smagiai praleidome laiką, tad tikimės, kad mūsų pirmas susitikimas miške peraugs į gražią tradiciją, prie kurios prisijungs ir daugiau bendraminčių.

„Vienybė, nuoširdumas tampa mūsų skyriaus atpažinimo kortele. Nuoširdus ačiū aktyviems mūsų skyriaus nariams: Vladui, Danutei, Stasiui, Albinai, Linai, Valdui, Kristinai, Redui, Valdonei, Aldonai, Rasai, Eligijui, Emiliui, Vilmai, Gražinai ir kitiems prisidėjusiems prie šilto pasibuvimo gamtoje. Skaniausių šašlykų įvairovė patiko net išrankiausiems, o kur dar Valdo pagamintas troškinys… Dar kartą ačiū”, – sakė Lietuvos regionų partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Lietuvos regionų partijos Radviliškio skyriaus informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts