Lietuvos policijos mokykloje prasidėjo jaunųjų policijos rėmėjų stovykla „JPR – kursantas savaitei“

Liepos 19 dieną Lietuvos policijos mokykloje (LPM) prasidėjo jaunųjų policijos rėmėjų stovykla „JPR – kursantas savaitei“. Šios savaitės pamainoje dalyvauja 34 motyvuoti jaunieji policijos rėmėjai iš Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės ir Marijampolės apskričių. Stovyklos tikslas – supažindinti su policijos pareigūno profesija, LPM kursantų veikla, aktyviai sportuojant, turiningai leidžiant laisvalaikį, skatinti jaunimo pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį.

Stovyklos dalyvius pasveikino LPM viršininko pavaduotojas, laikinai atliekantis viršininko funkcijas, Mindaugas Bilius. „Man labai smagu mokykloje matyti tiek daug jaunimo. Per savaitę jūs turėsite puikią galimybę ne tik pamatyti, bet ir išbandyti kursanto kasdienybę. Linkiu pasisemti vertingų žinių, patirti neišdildomų įspūdžių ir namo parsivežti kuo geriausias emocijas. Tikiu, kad ateityje su jumis susitiksime jau kaip su mūsų mokyklos kursantais. Linkiu įdomios ir prasmingos savaitės“, – sakė M. Bilius.

Įspūdingą ir nuotykių kupiną savaitę moksleiviams užtikrins stovyklos vadovas LPM Profesinių įgūdžių valdybos viršininko pavaduotojas Linas Švambarys ir patyrę būrių vadai. Stovyklautojai per šią savaitę mokysis rikiuočių pagrindų, savigynos elementų, lauks ginklų ir šaudybos pamoka, profesinės veiklos taktikos užsiėmimai, policijos veiklos pamokos, išvyka į Vilnių (Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinę „Aras“, Kriminalistinių tyrimų centrą), kinologų veiklos pristatymas ir kt. Vakarais taip pat neteks nuobodžiauti –  bus organizuojami protmūšiai, teminiai žaidimai, užsiėmimai „pabėgimo“ kambariuose, sporto estafetės ir kitos kūrybinės bei sportinės veiklos.

Šiais metais stovykla organizuojama dvi savaites: dalyviai suskirstyti į dvi pamainas, trunkančias po savaitę. Dar vienas ypatingas šios vasaros stovyklos pasikeitimas – pakviesta itin didelis skaičius dalyvių – per dvi savaites beveik 80 vaikinų ir merginų turės galimybę sudalyvauti stovykloje. Stovyklos dalyviai turi galimybę ne tik susipažinti su policijos ir LPM kursantų veikla, bet ir pasitikrinti savo norą ir motyvaciją tapti policijos pareigūnu.

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts