Lankininkai – fu

Kai pagalvoji, religijos pralaimi kvaišalams, nes šie suteikia lengvai pasiekiamą ir ilgiau trunkančią paguodą. Persisotinę durnaropių ir kitų gyvenimo malonumų, pinigingi tipai siekia valdžios ar  legalaus gyvūnų žudymo strėlėmis, nes paprastas sušaudymas nebetenkina.

Pasakojama, jog gyvenime ir seime apstu įvairaus plauko ir svorio medžiotojų. Elgetų ir pašalpinių jų tarpe nėra. Pasižiūrėjus į kai kurių medžiotojų atpenėtus kūnus ir fizionomijas, supranti, jog jie nežino, kas yra badavimas, bet suvokiantys, kas yra pataikavimas apetitui. Ergo, medžiojama ne tam, kad neturėtų ko valgyti, o tam, kad patenkintų savo iškrypusius žudymo poreikius. Mano nuomone, ir be medžiotojų pati gamta sureguliuotų gyvūnų skaičių,nes jau šiandien pamatyti kiškį ar briedį Radviliškio apylinkėse – sėkmė. Man įdomu, kodėl žaliavalstiečiai pateikė ir palaikė lankininkų iniciatyvą. Jei teisingai suprantu, tai žalieji –  tik nereikšmingas priedas Markizo Karabaso partijoje, tad šuns balsas į dangų nepatenka.

Beje, ir ministras K. Mažeika priklauso medžiotojų ir žaliavalstiečių šutvei, tad norėčiau išgirsti mūsų rinkto seimo nario medžiotojo A. Gaidžiūno, kaip atsiranda lankininkų projektai ir norinčių juos „pastumti“. Taip pat apie jo kolegas, lapnojančius seimo valgykloje karantino metu. Deja, kas galėtų  paneigti, jog  mūsų seimo narys ir jo parankiniai neskaito „Radviliškio krašto“ ir nežino apie mano, kaip  rinkėjo, viešus paklausimus.

Jei skaito, galėtų pareikšti savo nuomonę ir poziciją, kad ir pagrindiniame  leidinyje „Seimo nario Aurimo Gaidžiūno naujienos“. Įsivaizduoju, kad komentaras galėtų būti juokingas, bet humoras dar niekam nepakenkė, tad galiu pasmerkti seimūno nenorą bendrauti su rinkėjais. Mano pasmerkimui užtenka dviejų ar net vienos raidės. Tai galėtų būti „fu“ arba „ū“. Tikiuosi, seimo narys neįsižeis, nenušaus ir stumbro vietoje šerno.

Vytautas Mikalauskis

Total
0
Dalinasi
Related Posts