Socialiniai tinklai

Radviliškio rajono paramos centras

Labdara rūbais ir avalyne iškeliavo į Skėmius ir Šeduvą

Paskelbta

data

Birželio 14-ąją ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai pilnu automobiliu rūbų ir avalynės išvyko į Skėmius.

Čia labdaros gavimu, atvežimu ir dalijimu rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyriaus vadovė Janė Stankienė. Skėmių gyvenvietėje susirinkę žmonės sakėsi labai laukę labdaros atvežimo, nes gaunantiems mažesnes pajamas, kai viskas brangsta, sunku įpirkti ir geresnės kokybės maistą, o ką jau kalbėti apie rūbus, todėl visi džiaugėsi, kad Radviliškio krašto žmonės yra geraširdžiai, neabejingi kitų bėdoms, negaili ir paaukoja Paramos centrui išaugtus, pabodusius  dėvėti rūbelius, taip sudarydami galimybę jais naudotis tam, kam jų reikia.

,,Radviliškio rajono paramos centras“ lankėsi Šeduvoje

Į Šeduvą ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai atvyko saulėtą ir šiltą birželio 15-ąją. Čia juos pasitiko šeduviai, kurie nuoširdžiai dėkojo labdaros dalijimą organizavusiai ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus pirmininkei  Marijai Bakovienei bei jos pavaduotojui Vladui Andrejauskui.  Šie skyriaus vadovai yra itin aktyvūs bendruomenės nariai, padedantys visiems, kuriems tik reikia pagalbos. Gausiai susirinkę gyventojai prisirinkę tinkamų rūbų ir avalynės, padėkoję ir RKB skyriaus pirmininkei, ir jos pavaduotojui, ir Paramos centro  savanoriams, išskubėjo namo džiaugtis atsinaujinusiu garderobu bei saulėta ir šilta vasara.

,,Paramos centras yra pasiruošęs padėti visiems kankinamiems nepritekliaus, vargingiau gyvenantiems ir neišgalintiems pasirūpinti savimi žmonėms. Raginu visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus įsitraukti  į pagalbos savo artimui veiklą. Pagalvokite, kiek daiktų ir rūbų mes išmetame, o galėtume juos padovanoti, atiduoti tiems, kurie jais naudosis ir džiaugsis. Kartais tiek nedaug tereikia, kad vargingiau gyvenantis žmogus taptų laimingesnis, būtų palengvinta jo buitis ir kasdienybė,“– teigė ,,Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius ir nuoširdžiai dėkojo visiems geradariams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo.

Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595.

,,Radviliškio rajono paramos centro“ adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Radviliškio rajono paramos centras

Paramos centro labdara – Vėriškių gyventojams

Paskelbta

data


Labdara iš „Radviliškio rajono paramos centro“ pilnu automobiliu rūbų, avalynės bei žaislų spalio 11 d. keliavo į Vėriškius.
Aktyvios ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Vėriškių skyriaus vadovė Roma Mockienė kartu su pavaduotoja Agne Poškiene nuolat rūpinasi nepasiturinčiais savo krašto gyventojais. Moterys negaili nei laiko, nei finansinių išteklių ir savo nuosavu transportu atvyksta į bendruomenės namus, pasikrauna pilną automobilį geradarių paaukotų rūbų bei avalynės ir juos veža į savo gyvenvietę, kad visi Vėriškių gyventojai, kuriems yra reikalinga parama, turėtų galimybę ja pasinaudoti.
Vėriškių skyriaus vadovė nuolat užsuka į Paramos centrą, prašydama pagelbėti šio kaimo gyventojams baldais, daiktais, smulkesnius buities daiktus pati nuveža jų gavėjams, prašo kuo dažniau apsilankyti su labdara šiame kaime. Džiugu, kad yra žmonių, kurie neabejingi kaimynų bėdoms ir nepritekliams.
,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisideda prie Paramos centro veiklos ir ragina Radviliškio krašto gyventojus nelikti abejingais artimo nelaimei. ,,Daugelis iš mūsų gyvena, pripažinkim, tikrai neblogai. Keičiame seną buitinę techniką nauja, rūbus ir avalynę taip pat dažnai atnaujiname. Dar tinkamų naudoti daiktų nemeskime į atliekų konteinerius, o atvežkime ir atiduokime, galbūt kitiems jie yra sunkiai ar visiškai neįperkami. Atminkime, kad darydami net mažus gerus darbus, kuriame gražesnį pasaulį sau ir aplinkiniams“. Vadovas taip pat nuoširdžiai dėkoja ir ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo. Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Skaityti daugiau

Radviliškio rajono paramos centras

Parama rūbais ir avalyne pasiekė Niauduvos, Vadaktų gyventojus

Paskelbta

data


Praėjusią savaitę ,,Radviliškio rajono paramos centras“ pilnu automobiliu geradarių paaukotų rūbų ir avalynės aplankė Niauduvą bei Vadaktus. Labdaros atvežimu į šias gyvenvietes rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovai: Niauduvoje – Vilma Milašienė, o Vadaktuose Inga Miliauskienė.
Tiek Niauduvos, tiek Vadaktų gyventojai, kuriems parama yra labai reikalinga, nes prisideda prie jų kasdieninio gyvenimo gerinimo, dėkingi labdaros rinkimą organizuojančiam ,,Radviliškio rajono paramos centrui“, jo direktoriui Gediminui Lipnevičiui, savanoriams, atvežantiems rūbus ir avalynę į jų gyvenvietes bei atvežimą organizuojančioms skyrių vadovėms.
Už iniciatyvumą, bendruomeniškumą bei rūpestingumą „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius nuoširdžiai dėkoja „Radviliškio krašto bendruomenės“ Niauduvos bei Vadaktų skyrių vadovėms bei visiems, kurie neabejingi kitų negandoms, nepritekliui,  aukoja tiek stambius technikos prietaisus, baldus, tiek ir avalynę, drabužius, knygas ir kitus daiktus. ,,Radviliškio rajono paramos centro“ direktorius Gediminas Lipnevičius primena, visada yra pasiruošęs padėti kitiems bei skatina įsitraukti  į labdaringą  veiklą visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus. ,,Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresnis gyventi ne tik tiems, kuriems pagalbos reikia, bet ir visiems mums,“– teigė Paramos centro vadovas.
Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595. Paramos centro adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

,,Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi