Labdara rūbais ir avalyne iškeliavo į Skėmius ir Šeduvą

Birželio 14-ąją ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai pilnu automobiliu rūbų ir avalynės išvyko į Skėmius.

Čia labdaros gavimu, atvežimu ir dalijimu rūpinasi ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ skyriaus vadovė Janė Stankienė. Skėmių gyvenvietėje susirinkę žmonės sakėsi labai laukę labdaros atvežimo, nes gaunantiems mažesnes pajamas, kai viskas brangsta, sunku įpirkti ir geresnės kokybės maistą, o ką jau kalbėti apie rūbus, todėl visi džiaugėsi, kad Radviliškio krašto žmonės yra geraširdžiai, neabejingi kitų bėdoms, negaili ir paaukoja Paramos centrui išaugtus, pabodusius  dėvėti rūbelius, taip sudarydami galimybę jais naudotis tam, kam jų reikia.

,,Radviliškio rajono paramos centras“ lankėsi Šeduvoje

Į Šeduvą ,,Radviliškio rajono paramos centro“ savanoriai atvyko saulėtą ir šiltą birželio 15-ąją. Čia juos pasitiko šeduviai, kurie nuoširdžiai dėkojo labdaros dalijimą organizavusiai ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos skyriaus pirmininkei  Marijai Bakovienei bei jos pavaduotojui Vladui Andrejauskui.  Šie skyriaus vadovai yra itin aktyvūs bendruomenės nariai, padedantys visiems, kuriems tik reikia pagalbos. Gausiai susirinkę gyventojai prisirinkę tinkamų rūbų ir avalynės, padėkoję ir RKB skyriaus pirmininkei, ir jos pavaduotojui, ir Paramos centro  savanoriams, išskubėjo namo džiaugtis atsinaujinusiu garderobu bei saulėta ir šilta vasara.

,,Paramos centras yra pasiruošęs padėti visiems kankinamiems nepritekliaus, vargingiau gyvenantiems ir neišgalintiems pasirūpinti savimi žmonėms. Raginu visus Radviliškio miesto ir rajono gyventojus įsitraukti  į pagalbos savo artimui veiklą. Pagalvokite, kiek daiktų ir rūbų mes išmetame, o galėtume juos padovanoti, atiduoti tiems, kurie jais naudosis ir džiaugsis. Kartais tiek nedaug tereikia, kad vargingiau gyvenantis žmogus taptų laimingesnis, būtų palengvinta jo buitis ir kasdienybė,“– teigė ,,Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius ir nuoširdžiai dėkojo visiems geradariams, prisidedantiems prie vargstančių Radviliškio krašto žmonių gyvenimo sąlygų gerinimo.

Dėl paramos galite skambinti tel. 8 655 59 595.

,,Radviliškio rajono paramos centro“ adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 30, Radviliškis (3 aukštas).

„Radviliškio rajono paramos centro“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts