Kviečiame dalyvauti Radviliškio miesto 455 metų jubiliejaus logotipo konkurse

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnija kviečia dalyvauti Radviliškio miesto 455 metų jubiliejaus logotipo konkurse. Konkurso laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų premija.

Konkursas dalyvių registracija ir logotipo projektų pateikimas – iki 2021 m. gruodžio 10 d. 15.45 val.

Praleidus nurodytą pateikimo terminą, logotipo projektai nebus vertinami ir bus atmesti kaip neatitinkantys Konkurso nuostatų reikalavimų.

Dalyviai logotipus gali pateikti šiais būdais:

  • el. paštu radv.seniunija@radviliskis.lt;
  • paštu Gedimino g. 8, LT-82174, Radviliškis;
  • perduotas tiesiogiai užklijuotame voke adresu: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnija, Gedimino g. 8, 82174 Radviliškis.

Reikalavimai. Logotipas turi būti originalus, jame privalo būti žodis „Radviliškis“ ir skaičius „455“. Privalumas – skaičiaus „455“ transformacija į būsimus Jubiliejus (pvz., „456“ ar „460“, ir pan.). Kūrinys neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių (autorių teisių, patentų, prekių ženklų, nuosavybės ar turtinių teisių, neturi nusižengti įstatymams dėl šmeižto, garbės ir orumo pažeidimo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių).

Logotipas turi būti pateiktas EPS ar CDR formatu ir PDF, JPEG, PNG formatais.

Logotipas tampa Radviliškio miesto seniūnijos nuosavybe. Konkurso laimėtojas įsipareigoja neatšaukiamai ir visam laikui be jokios kompensacijos suteikti teisę Radviliškio miesto seniūnijai visą pateiktą kūrinį ar bet kurią jo dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis.

Logotipo naudojimas. Logotipas turi būti lengvai pritaikomas skirtingoms priemonėms ir skirtingoms technologijoms; grafinis vaizdas nekinta sumažinus ar padidinus logotipą, pakeitus spalvas. Logotipas taps Radviliškio miesto 455 metų jubiliejaus elementu, todėl turi būti tinkamas naudoti firminiuose blankuose, reklaminėje medžiagoje, elektroninėje erdvėje ir pan.

Vertinimas. Konkurso nugalėtojus rinks Radviliškio miesto seniūno sudaryta komisija. Komisijai pateiktų logotipo projektų vertinimas ir jų atranka vyks iki 2021 m. gruodžio 17 d. Konkurso laimėtojas bus paskelbtas iki 2021 m. gruodžio 23 d.

Taip pat specialiuoju prizu bus apdovanotas daugiausiai „patiktukų“ Radviliškio miesto seniūnijos FB paskyroje surinkęs logotipo projektas.

Detalesnė informacija pateikta Radviliškio miesto 455 metų jubiliejaus logotipo konkurso nuostatuose, patvirtintuose Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūno 2021-11-09 įsakymu Nr. V-43. Konkurso nuostatai (*.pdf formatas).

Radviliškio miesto seniūnijos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts